Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Poszukuję pracy - Norwegia

Czytali temat:
(372 niezalogowanych)
6 Postów
Michał K
(michalowski)
Wiking
Witam
Przyjechałem do Norwegii i poszukuję pracy. Ogólnie przyjmuję, że jakiejkolwiek.
Pracowałem i w sklepie i w przedsiębiorstwie wielobranżowym jako kierowca i zajmowałem się najróżniejszymi rzeczami zaczynając od układania kostki brukowej, poprzez szpachlowanie, montowanie różnych urządzeń kablowych, a kończąc na wciąganiu kabli w istniejące kanalizacje.
Udokumentowanego doświadczenia w innych dziedzinach nie posiadam chociaż wiele rzeczy umiem robić Mam dość spore zdolności manualne i łatwo się uczę nowych rzeczy. Lubię stawiać przed sobą nowe wymagania.
Niestety języka norweskiego nie znam ale zaczynam naukę, a angielski jest na poziomie komunikatywnym.
Posiadam uprawnienia na wózki widłowe i prawo jazdy kat. B.
Z góry dziękuję za wszystkie rady i oferty. Cokolwiek co mogłoby mi pomóc.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Michał K
(michalowski)
Wiking
Może ktoś zna jakieś agencje pracy bądź coś w tym stylu? Nie musi to być praca na pełny etat. Bardzo proszę o pomoc bo do Norwegii dopiero co się przyzwyczajam. Będę bardzo wdzięczny za każdą podpowiedź i radę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok