Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Pytanko... - Norwegia

Czytali temat:
(330 niezalogowanych)
4 Posty
Marcin Obi
(obidek)
Wiking
Witam,

Mam do Was pytanie odnośnie pobytu i pracy w Norwegii. Mieszkałem 3 lata w Irlandii i rok temu wróciłem do Polski, a że nie potrafię zagrzać miejsca na dobre, rozważam ponowny wyjazd za granicę. Pomyślałem, czemu nie Norwegia... Nie mam tylko pewności czy to dobry pomysł skoro tego języka nie znam ni w ząb
Śmigam tylko po angielsku, a pracy w IT chyba nie znajdę w Norwegii. Chciałem się Was poradzić jak wygląda kwestia życia w Norwegii dla takich jak ja nieudaczników
Jak ogólnie Wam się żyje w Norwegii, jacy są ludzie?

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
moja rada sprobuj najpierw przez jakas agencje i zobaczysz co i jak bo tu jest zupełnie inaczej niz na wyspach Oczywiscie do odwaznych swiat nalezy ale nie chce znow czytac w polakach pracujachych za 200kr dniowki czy o tym jak potraktowali polakow w tej pizzerii w stavanger ze zakonczyli kariere z 7kr w kieszeni a pracowali i spali w pizzerii bo prawie w kazdej gazecie ostatnio takie posty okupuja pierwsze strony
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Marcin Obi
(obidek)
Wiking
odnośnie agencji... nie odnalazłem anglojęzyczny stron agencji. Może dzwonić pod numery podane na norweskich stronach i szprechać do nich po angielsku? może znasz jakąś w miarę dobrą agencję?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
adeco najbardziej popularna i ponoc ma najlepsze warunki finansowe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
a co do reszty to nie wiem niech moze ktos jeszcze zna jakies i ci napisze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Marcin Obi
(obidek)
Wiking
Dzięki wielkie za informacje.


Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
powodzenia zycze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Marcin Obi
(obidek)
Wiking
Z całą pewnością będzie mi potrzebne

dziekuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
365 Postów

(alma78)
Stały Bywalec
Mój mąż znalazł pracę w NO przez PROFFMAN-a . Różnie o nim piszą , ale może warto spróbować .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok