Chcę wyjechać na stałe do Norwegii jak tylko obronie pracę miagisterską(Politechnika Śląska w Gliwicach- Inżnieria środowiska - gospodarka odpadami) {obrona przewidywanana koniec wrzesnia), posiadam prawo jazdy kategori A oraz B, dogaduje się w jezyku angielskim z pisownią troche słabiej (chęc szkolenia angielskiego oraz nauki norweskiego), znam rysunek techinczny budowlany i maszywnowy, na początek nie musze znaleźć pracy w zawodzie (mogę pracować fizycznie), mam duże doswiadczenie w malowaniu mieszkań, robieniu gładzi, ścianek rygipsowych itp (ogólnie wykończenia wnetrz ale bez kafelek),podczas studiów podejmowałem sie roznych prac (między innymi w magazynach) dorywczo pracowałem takze jako ogrodnik w Monachium. Mogę pracować na wysokości gdyż nie mam leku wysokości (zamiłowanie do wspinaczki skałkowej oraz gór wysokich). Nie boje sie podjąć żadnej pracy, jestem solidny i pracuje uczciwie, szybko się uczę nowych powierzonych mi zadań i wykonuje je z duża precyzją. Potrafię pracować zarówno w grupie jak i sam.
Prace mogę podjąć w każdym miejscu na terenie Norwegii gdyz zamierzam sie tam dopiero przenieść