Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

podatek według tabeli - Norwegia

6 Postów
Magdalena R
(magdalen)
Wiking
Witam,
Nie mogę dojść do ładu z tymi tabelami. Przyznali mi tabelę 7100. Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak ma dojść z kwoty brutto (domyślam się, że GRUNNLAG to właśnie to znaczy)) do kwoty podatku należnego do zapłaty. Tabela kończy się przy bardzo niskich dochodach i nie wiem jak mam sobie wyliczyć ten podatek zarabiając więcej. Będę bardzo wdzięczna za pomoc
pozdrawiam
magdalen
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
magdalen napisał:Witam,Nie mogę dojść do ładu z tymi tabelami....
. Tabela kończy się przy bardzo niskich dochodach i nie wiem jak mam sobie wyliczyć ten podatek zarabiając więcej....
ZNACZY , ŻE ZARABIASZ WIĘCEJ NIŻ 79000-Nok miesięcznie ...
skort.skatteetaten.no/skd/trekk/trekk
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
moze to wlasnie o to chodzi ze na umowie ma wpisane zarobki roczne a na tabeli jest miesiacznie.. jesli nie miescisz sie w tabeli musisz przyjac to co pod nazwa tabeli stoi - zapewne bedzie to 36%
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Magdalena R
(magdalen)
Wiking
Sama już znalazłam odpowiedź na moje pytanie ... (nie wiem jak mogłam na to nie wpaść) Na skattekorcie mam poprostu wydrukowany tylko FRAGMENT tej tabeli.....a wystarczyło pogrzebać w necie ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok