Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

konto internetowe bez paszportu, na dowod - Norwegia

34 Posty
Łukasz Hamerla
(lukaschu)
Nowicjusz
Witajcie
udało się, może komuś założyć konto w Sparebanku tylko na podstawie dowodu osobistego? Chodzi mi tu o konto z dostępem z internetu i karta do bankomatu. Konto bankowe pani w banku mi załozyła na podstawie dowodu osobistego ale nie mam dostepu z neta bo do tego już potrzebny jej był paszport, żeby uzupełnić dane. W ogóle niechetnie mi założyła- robila mi nawet zdjecie takie jak do paszportu;O. Dodam, że to była Polka. Może Norweżka nie robiła by problemu? jak myslicie? ma ktoś konto internetowe zalozone na dowodzie? mam mniejszy oddział tego banku blisko siebie to może jeszcze raz tu spróbuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów

(wygrys)
Początkujący
tu chyba nie bardzo wiedzą co to jest dowód osobisty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Wszystko zależy od banku w jednych wymagają paszportu tak było w moim, nie którym wystarczy dowód ale z tym drugim to chyba bardzo rzadko..
A zdjęcie robiła Ci do karty, która przyjdzie do Ciebie po jakiś 3 miesiącach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Agnieszka :)
(awysocka15)
Wiking
Konto bez dokumentu mozna zalozyc w scandia bank, trzeba zrobic to na internetowej stronie banku i tam tylko potrzebny jest numer ze skatte.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok