Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

w poszukiwaniu pracy, co jak , gdzie, kiedy - Norwegia

Czytali temat:
(527 niezalogowanych)
1 Post
monika orzelowska
(kropladzwieku)
Wiking
mieszkam obecnie na cyprze z chłopakiem, jest rumunem ma 33 lata zna 4 języki perfekcyjnie 3 inne słabiej, ja tylko angielski, chlopak ma wieksze szanse na leprza prace, nie ma zadnej specjalnej szkoły, ja mam wrarzenie ze moge liczyc na kelnerke jedynie, mam doswiadczenie, skonczone studium administracyjne, dyplom barmaniki, teraz pracuje w 5 gwiazdkowym chotelu, i chyba na koniec dadza mi referencje. i terazs sie zaczyna, w listopadzie koncze kontrakt z cyprem, nie zamierzam tu zostac i myslimy o skandynawii. czytam to forum, ale potrzebuje jakiegos zapewnienia, dobrego slowa ze jak tam przyjade to prace dostane i nie wroce z lzami w oczach i bez pieniedzy.
-----druga rzecz, lepiej znalesc prace z gory przez internet tak?. ile musimy zarabiac na godzine zeby sie utrzymac i cos odlozyć?" tzw, nie dac sie tez wykiwac?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
najpierw zacznij pracować tj. znajdź sobie pracę , a później być może będę na tyle uprzejmy żeby napisać ci co gdzie , kiedy, jak, i za ile


bo jak na razie Cypr a Norwegia to dwa różne znaczenia , z resztą nie tylko ja ci to powiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Na pewno nie ma co przyjeżdżać w ciemno bo wtedy gwarantowany powrót ze łzami w oczach.
Praca, mieszkanie (trzeba się liczyć z depozytem nawet 3-miesięcznym) załatwione już przed przyjazdem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
193 Posty
Stały Bywalec
chyba ze w ciemno z workiem kasy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
a czy ktoś z Was wie może jak w Norwegii jest z edycją zdjęć? Gdzie można szukać ogłoszeń ( na finie nic nie znalazłam). Ogólnie poszukiwani są graficy komputerowi??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
297 Postów

(Pies gończy)
Stały Bywalec
pod czym szukałaś jakie hasło?????


www.finn.no/finn/job/fulltime/result?key...p;areaId=&sort=0
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty
Andrew Wat
(andvat)
Początkujący
zacznij może od norweskiego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Kasia Pawłoś
(Kaila)
Wiking
kropladzwieku napisał:
ale potrzebuje jakiegos zapewnienia, dobrego slowa ze jak tam przyjade to prace dostane i nie wroce z lzami w oczach i bez pieniedzy.

uwierzysz na słowo obcemu człowiekowi na forum?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
193 Posty
Stały Bywalec
Kaila napisał:
kropladzwieku napisał:
ale potrzebuje jakiegos zapewnienia, dobrego slowa ze jak tam przyjade to prace dostane i nie wroce z lzami w oczach i bez pieniedzy.

uwierzysz na słowo obcemu człowiekowi na forum?



No a nie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok