Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Jak najszybciej z lotniska Gardermoen do lotniska Sandefjor - Norwegia

Czytali temat:
malika a Gulia Margal Zbigniew Karpinski boj fra oszlo ja ja Marek Krynicki Baranki1 mediabet Jadwiga07 Takatamjakas Ania Ant Lenrok (4034 niezalogowanych)
4 Posty
Ania Ant
(atoczol)
Wiking
Pomóżcie bardzo proszę,
potrzebuję 31.08 (sobota) ok godz. 17 dostać się z lotniska Oslo Gardermoen do lotniska Oslo Sandefjord? Znalazłam że pociągiem do Torp i potem busem ale nie mogę znaleźć ani rozkładu pociągów, numeru pociągu, peronu ani serwisu, gdzie w sieci można kupić bilety. Czy stacja kolejowa przy Oslo Gardermoen ma jakąś inną nazwę inną nazwę?
Mam ok 5 godzin na odebranie bagażu, przejazd i odprawę z Sandefjord.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Marek Krynicki
(MarekKrynicki)
Wiking
17:12 Oslo lufthavn stasjon
Pociąg R11 do Torp stasjon z peronu 4
19:16 Torp stasjon
Autobus 175 do Sandefjord lufthavn Torp
19:20 jesteś na miejscu

P. S. A bilet najlepiej kupić na aplikacji Ruter
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Ania Ant
(atoczol)
Wiking
Bardzo dziękuję za pomoc, podane jak na tacy )
Mam nadzieję, że zobaczę też trochę Norwegii na tej trasie przez okno i nabrałam nadziei, że zdążę na następny samolot.
Mam już aplikację RuterBilett (taka z obrazkiem #) ? ? i teraz trzeba albo miejscowości albo zony wybrać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Marek Krynicki
(MarekKrynicki)
Wiking
Tak ta z czerwonym znaczkiem #
A najlepiej wpisać nazwy przystanków i wtedy nie będzie możliwości pomyłki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Marek Krynicki
(MarekKrynicki)
Wiking
!!!
Sprawdziłem przed chwilą. Nie można kupić biletu do Torp stasjon na RuterBillett. Zamiast tej aplikacji trzeba pobrać "Vy", to jest aplikacja tylko na pociągi.
!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
MarekKrynicki napisał:
!!!
Sprawdziłem przed chwilą. Nie można kupić biletu do Torp stasjon na RuterBillett. Zamiast tej aplikacji trzeba pobrać \"Vy\", to jest aplikacja tylko na pociągi.
!!!
wszystko się zgadza, ponieważ ruter jest do kupna biletów na autobusy, a Vy na pociągi. Z tym, że o ile się nie mylę, a nie chce mi się szukać, to ruter jest tylko na Akershus a Vy na całą Norwegię.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Moim zdaniem, to wcale nie trzeba instalować tych aplikacji, jeżeli chodzi o pociągi o ile jest to jednorazowa sprawa. Ponieważ z lotniska Gardermoen do Sandefjord, odchodzi pociąg z samego lotniska, a na lotnisku są kasy biletowe zaraz przy wejściu na perony.
Przy kasach manualnych stoją terminale biletowe, które można samemu obsłużyć/ dużo taniej niż w kasie, a w razie kłopotów, jest zawsze pracownik który pomaga. Ze stacji w Sandefjord do lotniska, jedzie bezpłatny autobus, z tego co pamiętam, wystarczy pokazać bilet na lot, jednak mogę się mylić i teraz może nawet nie trzeba tego pokazywać. Do lotniska torp jedzie dwa rodzaje pociągów, zwykły i pośpieszny i jak wiadomo, jeden od drugiego, jest dużo droższy. Dlatego wszystko zależy od widzimisię kupującego.
To tyle, z mojej nieskromnej strony w tym temacie na ten czas.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...na lotnisku Gardemoen
...przed zejsciem na peron sa automaty biletowe
...jezeli nie posiadasz jakiegos biletu miesiecznego na ktoras ze stref...a nie posiadasz
...kupujesz bilet wskazujac stacje poczatkowa i koncowa...tyle...
...ze stacji Torp jest darmowy autobus dostosowany do przyjazdow pociagow
...bilet nie powinien by za drogi gdyz dotyczy kilku stref...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Ania Ant
(atoczol)
Wiking
Bardzo wszystkim serdecznie dziękuję, bardzo mi pomogliście
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Ania Ant
(atoczol)
Wiking
dzięki bardzo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok