chcialam zapytac czy ktos sie orientuje gdzie w Oslo lub Lilestrom jest kosiol polski gdzie mozna pojsc ze swieconka i o ktorej godzinie? pozdraiwiam Marzena
11 Lat, 2 Miesięcy temu
1 NOK
Poszukujemy pracowników rozbiórkowych do projektu w Skien.