Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Dokąd zabrać gości z Polski w Oslo - Norwegia

Czytali temat:
Karol S Malwina Kwiatkowska Paweł K. Marek2000 Ric007 IZA666 (6873 niezalogowanych)
46 Postów
Zuza zaworska
(jeeona25)
Nowicjusz
Witam wszystkich czytających święta Bożego Narodzenia spędzamy w tym roku w Oslo, odwiedzi nas rodzina , to całe dwa tyg chciałabym zaplanować coś fajnego na ten czas może znacie jakieś fajne miejsca, które można odwiedzić, pytam gdyż nie wszystko czasami można wyszukać przez google pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
Koniecznie zabierz rodzine,na dworzec kolejowy oslo s!
Nie musisz na cale dwa tygodnie,ale przynajmniej na 2godziny!!
(najlepiej wieczorowa pora!)

Narkomani,bezdomni,czubki...czyli przekroj,najbogatszego spoleczenstwa na swiecie!!

- wrazen (klocacy sie narkomani!)
- kolorow (rewia mody bezdomnych!)
- zapachow (smrod uryny!)
- co niemiara!!

Do tego ta atmosfera...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
robert Cogito :):):)
(CogitoErgoSum)
Wiking
Witam serdecznie , w zasadzie witam nie jako odpowiadajacy na Twoje pytanie ale dołączam sie do pytania , moja rodzina tez przyjeżdza na swięta na cały tydzień i fajnie było by przeczytać odpowiedź kogos kto ma juz doswiadczenia w tej kwestii gdzie co odwiedzić , gdzie pojechać w tak aby nie stracic cennego czasu w tym wyjatkowym okresie ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
169 Postów
Magda Lena
(madeleine)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Ewa Wojtukowicz
(Abi2010)
Nowicjusz
Witam,cieszy mnie brak głupio-madrych komentarzy dlatego zdecydowalam sie napisac ,w Oslo nie ma zbyt wielu miejsc do zwiedzania ,wszysko uwarunkowane tym co kto lubi,ja przerabialam ten temat gdy odwiedzili mnie znajomi w czasie zeszlo rocznych swiat i wiem co im sie podobalo.Na poczatek najwiekszy park z zezbami,wart zwiedzenia za dnia jak rowniez bardzo polecam wieczorem w pelnym oswietleniu{obok lodowisko}, Holmenkollen ,skocznia i trasa narciarska ,warto przejechac sie T-ban,wspaniale widoki, mozna zabrac jednorazowego grilla na trasie fajne miejsca z lawkami do grilowania pod figurami troli, warto sprawdzic w jakich godzinach odbywa sie zmiana warty pod palacem krolewskim, jesli dysponujecie samochodem mozna wyskoczyc do letniej rezydencji krolewskiej 15 min jazdy nad fiord,fajne sciezki spacerowe,miejsca na jednorazowego grila i koniecznie termos z ciepla kawa lub herbatka ,swoich gosci zabralam tez na serpentyne w Drammen,oraz na ,,koniec swiata"tam warto zabrac walowke,grila i odpowiedni stroj jak do chodzenia po skalach no i oczywiscie w wszystkie te miejsca koniecznie aparat i kamerke oraz spora dawke humoru.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
Dzien drugi!

Zaraz po odwiedzinach na dworcu,zabierz rodzine do Ikea!

Super miejsce!
Kolorowo,mase atrakcji (mozna dostac darmowy olowek!) piekne wnetrza,promocje...
Sadzac po ilosci odwiedzajacych,jest to bardzo popularne miejsce spotkan norwegow.Czyli bedziesz mogl sie integrowac nie tylko z rodzina,ale rowniez z odyncami!

Po spacerze,czas na posilek!
Do wyboru cos tradycyjnie norweskiego,np tunczyk z thailandii i coca-cola (mozna nawet wziac darmowa dolewke,yupii!)

Zmeczeni calym dniem atrakcji,odpocznijcie w malowniczym zaciszu,parkingu przed Ikea!

Jak pieknie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Byggdoy
i krowy i kaczki i gesi na ulicach stolicy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok