Witam mam pytanie czy w olensvag jest się gdzie zabawić i czy stocznia pracuje w święta i sylwestra bardzo proszę o odpowiedz
13 Lat, 6 Miesięcy temu
1 NOK
Poszukujemy pacowników ogólnobudowlanych, monterów gipsów i konstrukcji. Rozważymy także zatrudnienie pomocników z doświadczeniem. Szukamy pracowniów na stałe