Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Oslo Pride 2019 - Norwegia

Czytali temat:
tomasz nowak pawel kamilowski K F Marcin J Joanna Kuchnicka boj fra oszlo Josef Satan Łukasz Ch Maja Zych Miroman KonkoN Onty_Ja_Gabriel_3. (2051 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do wydarzenia Oslo Pride 2019
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Paweł Z.
(Wloczykijaszlak)
Wiking
Patologia chce dumy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
No i dobrze niech sobie świętują, komu to przeszkadza. Proponuję zająć się swoim życiem i samorozwojem żeby móc tej dumy szukać u siebie, a nie zabraniać jej innym. Jeżeli są szczęśliwi tacy jacy są to niech będą i nikomu nic do tego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Paweł Z.
(Wloczykijaszlak)
Wiking
Szymek się nie podniecaj i zajmij sie zgodnie ze swoją radą swoim życiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Paweł Z.
(Wloczykijaszlak)
Wiking
A homoseksualiści to patologia. Nie podoba Ci się moja opinia ok. Ale mogę ja mieć i nic Ci do tego pseudotolerancyjny homofanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
Tak samo jak Ty możesz mieć swoją opinię ja się mogę z nią nie zgadzać Pseudotolerancyjny? Może po części, bo sam nie lubię np. gejozy w filmach bo po prostu mi nie pasuje, ale nie będę nazywał tego patologią/nienormalnością/wynaturzeniem, zdecydowanie jest to normalne. Jak dla mnie patologią to można nazwać takich ułomnych ludzi którzy chcą przeforsować swoją rację i "wszyscy mają żyć tak jak ja bo reszta to nie jest normalna" no to chwila oświecenia. Nie ma definicji normalności, jest zwyczajność/bycie przeciętnym, nie jest to powód do dumy, tylko smutku, więc współczuję i pozdrawiam.

Żeby zaraz nikt się nie przyczepił, nie chodziło mi o to, że trzeba być homoseksualnym żeby wyrwać się z tego bycia przeciętnym, chodziło mi o to, że ludzie czepiają się każdej odmienności która nie pasuje do ich definicji normalności co jest przykre. Co do życia własnym życiem, właśnie żyję i w chwili wolnego czasu staram się pokazywać ludziom, że jednak można akceptować innych takimi jakimi są, a jeżeli ktoś tego szacunku nie potrafi pokazać to sam na niego nie zasługuje. Ludzie na paradach też przesadzają często kręcąc bekę z symboli dla innych grup społecznych ważnych, ale gdyby nie ciśnięto ich tak na każdym kroku za to, że są jacy są, nie odpowiadaliby tak skrajnie. I jedna i druga strona odpowiada sobie na zmianę zbyt skrajnie i to prowadzi tylko do gorszych rezultatów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

()
Stały Bywalec
PolAker napisał:
Sam cel imprezy nie by zły jednak poziom tych imprez jest demoralizujący dla młodych ludzi np. Dziewczyny przebranie za zakonnice całują się. Po co się tak ubrały? Nie jestem zwolennikiem kościoła ale to jest profanacja.
Mają przyzwolenie społeczne jest akceptacja na te związki i mogą się ubierać i mieć stosunki z kim chcą tak więc moje pytanie jest po co to trwa? Każdego roku będzie taka szopka?
Trzeba rozbić społeczeństwa a żeby to zrobić trzeba zacząć od najmniejszej komórki jaką jest rodzina.
Duże zróżnicowanie etniczne, kulturowe i religijne pozwala łatwiej kontrolować społeczeństwa bo się nie jednoczą, dziel i rządź.

Chcesz powiedziec ze nie ma przypadkow zeby zakonnica byla lesbijka? Dlatego jest to profanacja? To przeciez tak jak by powiedziec, ze zaden ksiadz nie moze byc pedofilem.............. a jednak sa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomasz Michalak
(tomas1125)
Wiking
Rownie dobrze moglby sie przebrac za mulzumanow, bo przecierz wsrod nich napewno tez sa lesbijki no i pedofile, przecierz pedofilia w islamie jest dozwolona.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomasz Paszkowski
(Profugus)
Wiking
Tyle to ma wspólnego z tolerancją co Stalin z działaniami na rzecz niepodległości Polski. To samo środowisko krzyczące o tolerancji, atakuje Chrześcijaństwo na każdym kroku. To samo towarzystwo chciało wtargnąć na Jasną Górę i manifestować swoją seksualność. Gdzie tolerowanie chrześcijan i poszanowanie ich racji? Szcza to towarzystwo na wszystkich którzy nie są zwolennikami pedalstwa i innych zboczeń.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Wloczykijaszlak napisał:
A homoseksualiści to patologia. Nie podoba Ci się moja opinia ok. Ale mogę ja mieć i nic Ci do tego pseudotolerancyjny homofanie.

Patologiczna jest nienawisc do wszystkiego, co inne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok