Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Praca w Norwegii-malowanie,ukladaniePaneli... - Norwegia

Czytali temat:
michał smoter Dan M Ania R DavidDashii Robert1994 kubawafel sebastian20 (6284 niezalogowanych)
38 Postów
piotr k
(lghp)
Nowicjusz
Witam wszystkich rodaków przebywajacych w Norwegii mam do was pytanie czy ktos moze slyszal lub wie cos na temat pracy... tresc ogloszenia znalezionego w internecie. cyt.

Praca na hali w Norwegii, do zadań pracownika będzie należało malowanie, szpachlowanie, stawianie ścianek z karton gipsu, układanie paneli podłogowych, itp. Firma zapewnia pełen pakiet socialny, pracę 6 dni w tygodniu 8-10h. Szkolenie BHP w polsce, Bezpłatny przejazd i noclegi. Stawka ok. 70zł/h.
Wiek 24-50 lat. Gotowość do wyjazdu na 6-miesięczny kontrakt od 5.01.2013r. (z możliwością przedłużenia), Dobry stan zdrowia. Mile widziane doświadczenie (warunek nie konieczny). praca.norwegia@vp.pl

Dodam ze dzis bylem na rozmowie kwalifikacyjnej w kielcach al. solidarnosci 15a z panem po 30-tce ktory szuka pracownikow do w/w pracy,mowilem ze mialem juz do czynienia ze szpachlowaniem , malowaniem czy ukladaniem paneli , w koncu to nic trudnego ,nastepnie powiedzial mi ze mnie wkreci do tej ekipy ale musze doniesc zdjecia do paszportu, ksero dowodu osobistego oraz zaplacic 130 zl za wyrobienie paszportu, tak tez uczynilem... ale sie zastanawiam czy to nie jakas sciema i czy nie zostanie wykorzystane imie i nazwisko oraz foto do jakiegos oszustwa... Dowiedzialem sie od tego Pana ze praca bedzie ok 60 km od Oslo na hali cocacoli ... ze jakas jedna z najwiekszych firm w Norwegi zaczynajaca sie chyba na literke ''B" dla ktorej mam niby pracowac,dokladnej nazwy juz nie pamietam niestety ale moze ktos cos kojarzy w tej kwestii?? Jesli tak to prosze o odpowiedz. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
lghp napisał:
Witam wszystkich rodaków przebywajacych w Norwegii mam do was pytanie czy ktos moze slyszal lub wie cos na temat pracy... tresc ogloszenia znalezionego w internecie. cyt.

Praca na hali w Norwegii, do zadań pracownika będzie należało malowanie, szpachlowanie, stawianie ścianek z karton gipsu, układanie paneli podłogowych, itp. Firma zapewnia pełen pakiet socialny, pracę 6 dni w tygodniu 8-10h. Szkolenie BHP w polsce, Bezpłatny przejazd i noclegi. Stawka ok. 70zł/h.
Wiek 24-50 lat. Gotowość do wyjazdu na 6-miesięczny kontrakt od 5.01.2013r. (z możliwością przedłużenia), Dobry stan zdrowia. Mile widziane doświadczenie (warunek nie konieczny). praca.norwegia@vp.pl

Dodam ze dzis bylem na rozmowie kwalifikacyjnej w kielcach al. solidarnosci 15a z panem po 30-tce ktory szuka pracownikow do w/w pracy,mowilem ze mialem juz do czynienia ze szpachlowaniem , malowaniem czy ukladaniem paneli , w koncu to nic trudnego ,nastepnie powiedzial mi ze mnie wkreci do tej ekipy ale musze doniesc zdjecia do paszportu, ksero dowodu osobistego oraz zaplacic 130 zl za wyrobienie paszportu, tak tez uczynilem... ale sie zastanawiam czy to nie jakas sciema i czy nie zostanie wykorzystane imie i nazwisko oraz foto do jakiegos oszustwa... Dowiedzialem sie od tego Pana ze praca bedzie ok 60 km od Oslo na hali cocacoli ... ze jakas jedna z najwiekszych firm w Norwegi zaczynajaca sie chyba na literke ''B" dla ktorej mam niby pracowac,dokladnej nazwy juz nie pamietam niestety ale moze ktos cos kojarzy w tej kwestii?? Jesli tak to prosze o odpowiedz. Z góry dziekuje i pozdrawiam.

firma zapewne nazywac sie bedzie BEMANNING )))
a 70 pln to cale 130 nok ... huj wielki i szelki... jak masz jezyk to tlumacz papiery i p przyjedzie szukaj mieszkania i nowej pracy.... a jesli nie: to dziekuj bogu bo udalo Ci sie jak slepemu psu zaruchac i nie przyznawaj sie lepiej ze naginasz u polaka za marna kase bo jeszcze wpierdol obskoczysz za to ze psujesz stawki na rynku... 70pln/h... ech.... to tak jakbys w PL za 3,5 harowal.... taki tu jest przelicznik sily nabywczej pieniadza... wejdzesz do sklepu i chcac kupic mleko bedziesz plakal a wieksze zakupy postawia Cie na skraju bankructwa.... heh... niemniej jednak: powodzenia: Twoj lajf
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
tymon ...
(tymon)
Wiking
lghp napisał:

(..) ,nastepnie powiedzial mi ze mnie wkreci do tej ekipy ale musze doniesc zdjecia do paszportu, ksero dowodu osobistego oraz zaplacic 130 zl za wyrobienie paszportu, tak tez uczynilem...


sorry że to powiem ale straciłeś 130 pln.....

Normalna opłata za paszport to 140 i musisz być sam, paszport biometryczny, wiem bo złożyłem wniosek 10 dni temu i dzisiaj odbierałem. Za 130 to masz paszport ukrainski w jedną stronę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(Dedeusz16)
Wiking
No siemano ja tez kolego byłem wczoraj u tego typka..ale poki co kasy nie wplacilem zadnej,zdziwilo mnie to ze jak powiedzialem ze kolega tez by pojechal to mowil ze no spoko no problem..nawet nie pytal co i jak..a wczesniej mowil ze nie ma juz raczej miejsc ...Mieszal sie w zeznaniach..dlatego tez robie z kolega maly tescik na nim..na potwierdzenie jego wiarygodnosci..Ciekawi mnie dlaczego tobie mowi ze praca jest 60 km od Oslo a mi ze 30 hee male przejezyczenie czyzby??Dam znac co i jak....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
nat pat
(oiom)
Początkujący
dajcie namiary na tego oszusta
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów
piotr k
(lghp)
Nowicjusz
a co sie wiecej o tym dowiedziales?? wiesz moze jak sie nazywa ta firma konkretnie o ktorej on mowil ? i jak sie on sam nazywa bo mi sie w ogole nie przedstawil....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
lghp napisał:
a co sie wiecej o tym dowiedziales?? wiesz moze jak sie nazywa ta firma konkretnie o ktorej on mowil ? i jak sie on sam nazywa bo mi sie w ogole nie przedstawil....Jednymi słowy , na samym początku i to z góry , potraktował ciebie , jak ŚMIECIA ... .
---
Jak można rozmawiać z kimkolwiek o tak poważnych sprawach , bez znajomości , chociażby Imienia i Nazwiska .
---
Jak Można dać OBCEJ Osobie , Swoje Pieniądze i Własne dane Osobowe , bez potwierdzenia odbioru na Piśmie ...
---
... PARANOJA SOCJALNA ...
---
ACH I OCH ... Śmieciowy ... następny szloch ...!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów
piotr k
(lghp)
Nowicjusz
masz racje ... nie wiem gdzie ja mialem glowe .... to musze go scigac w ck...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
samo to jest błedem bo tutaj przede wszystkim jest wazne doswiadczenie w zawodzie....pamietaj kolejnym razem ze takie rozmówki ze bez doswiadczenia tez przyjmuja to sciema....juz lepiej jak bedziesz szukał przez norweskie firmy,wysyłajac CV gdzie sie da...oczywiscie jesli masz doswiadczenie w zawodzie i język chocby ang,choc co raz trudniej z nim znalezc prace ale czasami sie udaje...czasem jest tak ze szukasz pracy rok a czasem 3 miesiące lub miesiąc to tez zalezy co potrafisz ile lat doświadczenia i od rozmowy kwalifikacyjnej,zreszta teraz jest martwy sezon na prace az to marca,więc marne szanse,ale wysyłac trzeba CV juz teraz....pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
99 Postów
J Majkowski
(chromis79)
Początkujący
Też byłem na tej rozmowie a firma Niby nazywa się ByggMax .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok