Witam.Pewnie juz byl poruszony ten temat ale chcialam sie dowiedziec jak to jest w Norwegi z jazda na skuterze 50 czy musze miec jakis kurs,dokument? Dodam ze nie nie mam prawka i skonczone 25 lat. Bardzo prosze o pomoc.
14 Lat, 2 Miesięcy temu
1 NOK
Szukasz spokojnego, cichego miejsca z domową atmosferą i świetnym dojazdem do Oslo? Ta oferta może Cię zainteresować! Do wynajęcia od 1 lipca przytulny pokój jednoosobowy w hyblu o powierzchni 8 m², domu jednorodzinnego w Lørenskog (Fjellhamar). Całe mieszkanie ma 55 m² i jest dzielone tylko z jedną lokatorką – bardzo miłą, spokojną i przyjazną kobietą. Szukamy osoby, która również ceni sobie ciszę, porządek i rodzinny mir. Co wchodzi w ...