Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

macieTVN 24? Jutro II Śniadanie Mistrzów z Tuskiem - Norwegia

Czytali temat:
(720 niezalogowanych)
1 Post

(marcoo)
Wiking
Dzisiaj miałem szansę zadać swoje pytanie - wy też możecie wysłać pytanie do Premiera mailem


kontakt24@TVN


Program poprowadzi Marcin Meller a gościem będzie między innymi Paweł Kukiz i Donald Tusk.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
Donald -- kojarzy mi się zaraz z kreskówką Disneya , no pan premier to tylko dużo gadać potrafi i pięknie , ale jak by to powiedzieć samymi słowami niestety niczego się nie zbuduje -- ciekawi mnie jedno ile jeszcze czasu zostało do bankructwa naszego kraju?? , tydzień, miesiąc ..... śmiech na sali --- prosta sprawa kraj 40 milionowy nie jest w stanie wyprodukować sobie cukru , najlepiej jest wszystko sprzedać bo tak najprościej --- no ale niestety do czegoś takie skutki muszą prowadzić --- wszystko w przyrodzie ma swoje miejsce jak to się mówi , ale to wszystko jest do czasu .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
112 Posty
piotr kwiatkowski
(grupa Laokona)
Początkujący
Tusk,tusk...?, chyba słyszałem to słowo w Norwegii.Czy czasem nie chodzi o norweskie słowo tosk?
Wymowa ta sama,a i związek semantyczny wyraźny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów
Tusk zorganizowal spotkanie i przyszedl jak po swoje. "artysci" mieli lekka sraczke i co chwile sie mitygowali zapewniajac o swojej wielkiej sympatii do premiera tysiaclecia. A Holdys rzeczywiscie zachowywal sie niezwykle asertywnie i nawqet grozil paluszkiem. W pewnym momencie Meller uslyszal w swojej sluchawce "przerwij h...wi, przerwij natychmiast" no i zaczal wrzeszczec i faktycznie przerwal
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów
Wyszło nieuctwo, kompleksiarstwo ,pycha...niestety i aż "stety"-przepytujących CELEBRYTÓW.Byłam zniesmaczona. Tusk,który w okresie 3 lat rządów swej ekipy zrobił z Tych Panów chłoptasi.Zasłużyli sobie na to.Nieuctwo spowodowało,że nie mieli w tej rozmowie żadnych argumentów.Podlizywali się strasznie, a nasz "cienki Bolek" obnażył ich do końca...A fe- artyści!!!Do podręczników proszę...Błazenada
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów

(martcool)
Nowicjusz
A moje pytanie nie padlo i jak ja sie teraz pozbieram
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
grupa z nika, wy to lepiej oglądajcie sobie comiesięczne transmisje z Warszawy,gdzie bliźnię jednojajowe składa kwiaty na grobie Pana Prezydenta Tysiąclecia, przed Pałacem Prezydenckim, do którego głupi Naród go nie wybrał
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów
Czytac trzeba Kochany ze zrozumieniem , chyba sie troche zamieszałes , nie odbiegaj od tematu , kazdy ma prawo napisac swoje zdanie , wyrazic swoja opinie , nadrób zaległsci i obejrzyj 2 sniadanie mistrzów , a KACZKI TO MI DO NICZEGO NIE POTZRZEBNE ANI TRANSMISJE Z NIMI..... szkoda czasu na tępaka .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Zbigniew Cichoń
(zbyszekc)
Wiking
To ktoś jeszcze chce oglądać Tuska? W końcu to jego partia jest największym producentem bezrobocia w Polsce. Czy to, że pracy w Polsce nie możecie znaleźć /dobrze płatnej/ to nie daje Wam nic do myślenia. Wyjechaliście z Polski bo brak pracy i dalej chwalicie producenta bezrobocia w Polsce. Chyba, że na złość tym co w kraju mieszkają......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
zbyszekc napisał:
To ktoś jeszcze chce oglądać Tuska? W końcu to jego partia jest największym producentem bezrobocia w Polsce. Czy to, że pracy w Polsce nie możecie znaleźć /dobrze płatnej/ to nie daje Wam nic do myślenia. Wyjechaliście z Polski bo brak pracy i dalej chwalicie producenta bezrobocia w Polsce. Chyba, że na złość tym co w kraju mieszkają......


............może jeszcze dwudziestolecie przedwojenne nam przypomnisz Kolumbie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok