Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Praca - Norwegia

Czytali temat:
(1241 niezalogowanych)
4 Posty
Piotr Karolczak
(kafar04)
Wiking
Witam serdecznie, Jestem na Etapie szukania pracy w Norwegi, interesuje mnie wyjazd na dłuższy okres, tylko w tym sęk że nie mam nikogo znajomego w Norwegi, też chciałbym poznać osobę która by się wybrała ze mną do Norwegi na poszukiwania jakiegoś zatrudnienia nawet w tzw... ciemno....Wiem że jest to nieodpowiedzialny tok myślenia ale mam dosyć pracowania w naszym kraju....... Pozdrawiam Wszystkich gorąco
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
kafar04 napisał:
....Wiem że jest to nieodpowiedzialny tok myślenia ale mam dosyć pracowania w naszym kraju.......
Co przez to rozumiesz...?

Jakie masz wykształcenie , zawód ...doświadczenie zawodowe .../ lata pracy poparte dokumentem / .
Jakim językiem operujesz i w jakim stopniu... ?
xxxxxxx

By podjąć pracę za granicą , nie trzeba mieć znajomości , chociaż podobno , One nieraz , tak pomagają , jak i szkodzą ...
Ot sama proza życia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Piotr Karolczak
(kafar04)
Wiking
Witam z wykształcenia jestem dietetykiem, ale nie pracuje w Polsce w swoim zawodzie jestem kierowcą, Język nie jest najmocniejszą moją stroną ale ostro się za niego wziąłem i się uczę.

Tu np. Napisałeś że nie trzeba mieć znajomości żeby wyjechać za granicę do pracy, Mam np: kolegę który wyjechał 2 lata wstecz do Dani i po roku pracę załatwił prawie całej rodzinie

Co przez to rozumiem że mam dosyć pracowania w naszym kraju, Polska to kraj gdzie są naprawdę kiepskie zarobki np: ja pracuję po 17, 19 godzin dziennie, weekendy wolne w sumie które nic nie mogę zaplanować bo nie mam już na nic sił, czyli moja praca polega w przysłowiu od rana do wieczora. A godzinówka wychodzi 7,50.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
kafar04 napisał: ...po roku pracę załatwił prawie całej rodzinie...
Przede wszystkim ... Rodzina ... to nie są znajomi...
RODZINA...to , w niektórych kręgach jest OBOWIĄZEK... popatrz na Ciapatych i innych pastowanych , mniej lub więcej....


..., Polska to kraj gdzie są naprawdę kiepskie zarobki np...

Zarazem ceny za produkty , takie czy inne są również na niskim poziomie .

W Oslo , najtańszy chleb razowy 0,7kg.-kosztuje- 5Nok. biały 0,5kg-6,5Nok...
Litr benzyny 13,34Nok.
Ja za łóżko w małym pokoiku płacę 2500Nok/m . a jeszcze facet chce ostatnio bym dokładał się i do prądu... średnio 300Nok/m.
Za łącze internetowe -/słabej jakości -7,2Mb/s-/płacę 350Nok/m.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
nielsen susana
(siostra Marka)
Wiking
kafar04 napisał:
Witam z wykształcenia jestem dietetykiem,
...... ja pracuję po 17, 19 godzin dziennie, weekendy wolne w sumie które nic nie mogę zaplanować bo nie mam już na nic sił.



A moze zle sie odzywiasz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
Czy mozesz mi wyjasnic gdzie pracuje i co robi detetyk? Wiem, ze zajmuje sie ukladaniem diet, ale kojarzy mi sie tylko z odchudzaniem. W jakim miejscu moze znalezc prace dietetyk? Twoje wyksztalcenie to szkola srednia techniczna czy zawodowa czy jestes po studiach? Nie masz zadnej praktyki w swoim wyuczonym zawodzie? Jakie masz doswiadczenie zawodowe? Jakie znasz jezyki obce?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
..."kafar04"...
Twój nick kojarzy się z urządzeniem do wbijania tak pali...jak i metalowych elementów , tworzących szczelne ściany w ziemi , lub osłony robocze w wodzie .... /tzw. larseny/..
A w Twoim przypadku ten kafar nijak nie jest w stanie wbić Tobie do głowy tego co chciałem Przekazać... Czyżbyś miał łeb zakuty w chełm nie do przebicia...!? .
xxxxxxx

W którym momencie odradzam tobie wyjazd za granicę ...gdziekolwiek a już w szczególności do Norge...
NO GDZIE TO NAPISAŁEM...xxxxxxxxxx....!!!/autocenzura/ ...

Zadałem Tobie parę pytań na które nie potrafisz sensownie i treściwie odpowiedzieć tyko szczekasz półgębkiem. ....
Hau... drogo....
Hau... ciężko....
Hau... hau....hau... SRAUuuu...srauuu....

A myślisz ,że tu ludzie nie pracują ponad 10godzin na dobę....sześć dni w tygodniu...!! .
Jeżeli nie da się Tobie już pracować w Polsce ...bo to tamto ...sramto ...owamto...
To za jakiś czas Tu też będzie Tobie źle...drogo...i do Dupy...i znowu będziesz szukał Swojego Raju...
Skora w Polsce jest tak bardzo źle , to skąd połowa Polskiej populacji mieszka w JEDNORODZINNYCH DOMACH...
Czyżby to CI , co pracowali na saksach...?

Ja nie przyjechałem do Norge , bo Tam nie miałem pracy , lub była Ona zła i źle opłacana !!! .

Ja przed wyjazdem na delegację do Norge , miałem już Kupione Swoje Własne Mieszkanie... za polskie zarobione złotówki i Mam je nadal ... .
Dlatego , wisi Mi to czy Ty tu przyjedziesz czy też nie...
Mnie pracy nikt nie zabierze ...tak Tutaj w Norge , jak i tam w Polsce... .

WILKIEM TO TY JESTEŚ SAM DLA SIEBIE...i tyle...
" Polaczkiem" również już jesteś pomimo tego , że jeszcze nie wyjechałeś na te upragnione saksy ...

Nie pisz do Mnie na PW. jesteś tam zablokowany...

Pisz tekstem otwartym ...

Wszak to Forum dyskusyjne , otwarte dla wszystkich ... opcji ...





Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
313 Posty
anna ...
(zła)
Stały Bywalec
gabriel napisał:
popatrz na Ciapatych i innych pastowanych , mniej lub więcej....


Jezu,ludzie co z wami?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
zła napisał:
...Jezu,ludzie co z wami?
A Tobie Co... "Jezu "...przeszkadza... ?
Daj Mu spokój , niech rośnie sobie zdrowo ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
zła napisał:
gabriel napisał:
popatrz na Ciapatych i innych pastowanych , mniej lub więcej....


Jezu,ludzie co z wami?

Zła w ten sposób wyrażają się kapustożercy o bananożercach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok