Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Jan Maryjan Piotr Kolczatka michał olbrycht Olek123 reddog85 (1416 niezalogowanych)
1 Post

(Hilton)
Wiking
basitek napisał:
"zlotymi forumowiczami" nie ma prawa sie wypowiadac ? Wy piszecie co wam slina na jezyk przyniesie ,innych wciaz krytykujecie uzywajac wulgarnych slow i chyba z delikatnosci nikt Wam jeszcze na to uwagi nie zwrocil . Wypowiadam sie bo mam takie same prawa jak Wy "zloci" a .Co do dopisku ? to pozwolilam sobie na mala uwage bo do tego tez mam prawo ,nie jeden raz czytalam docinki "Wasze" nie tylko Hilton mimo ze akurat osoba krytykowana nie wypowiadala sie w danym temacie dosc dlugo . Forum sluzy do wymiany zdan ,do dyskusji dla wszystkich chetnych ,ja nie komentuje waszych "gwiazdek " ja uzylam tylko Waszej broni ."Uderz w stol a nozyce sie odezwa "Nie znasz mnie i nie znasz mojej brzydkiej strony - ja jej nie mam. Samo piekno ze mnie promieniuje ,jestem do szpiku kostnego dobra ,wyrozumiala i tolerancyjna .

Basitku, prosilam cie o darowanie sobie w kwestii wypisywaniu bzdur na forum. Ale mnie nie posluchalas. Too bad...

Nie bądź gołosłowna i podaj prosze linki do wypowiedzi, w ktorych ktokolwiek zabronił tobie pisac na forum. A co do tej sliny przynoszącej na jezyk - uwazasz ze pomoc, doradztwo itp. to jest byle co? Moze zacznij w ten sposob sie udzielac? Znasz na tyle norweskie prawo w poszczególnych dziedzinach? Zapraszam do dyskujsji.
Co do gwiazdek - są i siłą rzeczy sie zwiększaja, to logiczne.
Ach, no i gdzie te wulgarne słowa? Według ciebie bardziej nieeleganckie jest napisanie " nie pie**ol" niz na przykład grozenie komuś? Bo ty mi groziłas. I śmiesz twierdzic , iz nie posiadasz złej strony? Grożąc i zaczepiając?

Daruj sobie. Jedni mają osobowość, a inni są przezroczyści, takie jest życie. Jeszcze jedno, gwoli tych potraw z "Hiltona" i koła gospodyn wiejskich. Powiem ci tylko, ze stosowanie przymiotnika "wiejski" w zamysle obrazenia kogos, obraza ludzi ze wsi. Natomiast moj nick nie dotyczy sieci hoteli, ale skąd mozesz wiedziec....
Milego wieczoru.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
40 Postów
Magdalena BB
(basitek)
Nowicjusz
Bardzo madre nie otwierac drzwi obcym ,mama miala racje - chociaz - wlasnie to chociaz mozna nie wpuscic przez takie nauki dobra w dom ,nie kazdy kto dzwoni do drzwi to domokrazca (nie lubie slowa zebrak) wybory to cos co kieruje naszym zyciem, odpowiednie albo nieodpowiednie wybory w momentach naszego zycia ,czasem przekreslaja kariery,szczescie a daja udreki i duze klopoty. W dobrym miejscu , odpowiedniej godzinie i w odpowiednim towarzystwie i wszystko zamienia sie w sielanke .Dlatego niektorzy ciesza sie zyciem ,sa szczesliwi ,kochani - a inni Ci co znalezli sie nie tam gdzie powinni - placza ,sa sflustrowani i wciaz narzekajacy na wszystko i wszystkich .Samo zycie - nie ma na nie recepty. Swieta Bozegonarodzenia nastrajaja do zgody ,wybaczenia inym i samemu sobie i wedlug tradycji na stole powinien znalesc sie pusty talerz dla wedrowca w potrzebie ,zmarznietego i glodnego - ogrzac i nakarmic - wiec co z zamknietymi drzwiami ? wpuscic czy nie . Dac czy lac ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
basitek napisał:
Widzisz basistek, z punku widzenia uzytkownika tego forum, to Ty jestes w tym momencie "be", a nie Hilton, ktora tak krytykujesz. Od czasu waszej ostrej wymiany zdan, Hilton wielokrotnie wypowiadala sie na forum, w roznych tematach. No i widzisz, ona ani razu do swojej wypowiedzi nie przypiela "szpilki" dla Ciebie, a Ty "ni z gruszki, ni z pietruszki", w watku o zebrakach, probujesz wsadzic swoja szpile sugerujac, ze ona taka "be", a Ty tak zupelnie za nic, dostaniesz od niej baty. A feeee

Nie probuj mi za chwile wmawiac, ze staje po czyjejs stronie, ja tylko pokazuje Ci Twoja dwulicowosc w tym momencie...Poki zaczniesz tepic zebrajacych oszustow, to moze najpierw zacznij od wytepienia w sobie tej "brzdkiej strony", ktora wlasnie pokazujesz.

Fiona66 czy na tym portalu nikt poza "zlotymi forumowiczami" nie ma prawa sie wypowiadac ? Wy piszecie co wam slina na jezyk przyniesie ,innych wciaz krytykujecie uzywajac wulgarnych slow i chyba z delikatnosci nikt Wam jeszcze na to uwagi nie zwrocil . Wypowiadam sie bo mam takie same prawa jak Wy "zloci" a .Co do dopisku ? to pozwolilam sobie na mala uwage bo do tego tez mam prawo ,nie jeden raz czytalam docinki "Wasze" nie tylko Hilton mimo ze akurat osoba krytykowana nie wypowiadala sie w danym temacie dosc dlugo . Forum sluzy do wymiany zdan ,do dyskusji dla wszystkich chetnych ,ja nie komentuje waszych "gwiazdek " ja uzylam tylko Waszej broni ."Uderz w stol a nozyce sie odezwa "Nie znasz mnie i nie znasz mojej brzydkiej strony - ja jej nie mam. Samo piekno ze mnie promieniuje ,jestem do szpiku kostnego dobra ,wyrozumiala i tolerancyjna .


Nic nie zrozumialas, ale to nie moj problem. Natomiast problem widze w "Wy", "zloci forumowicze", Wasze"....
Robisz jakies sztuczne podzialy,"gwiazdki" klasyfikujesz...Nie jestem pewna, czy Ty sama, w swojej zranionej dumie (bo ktos skrytykowal Twoja wypowiedz) w ogole wiesz o co Tobie chodzi Czy tylko odbijasz na oslep ?

Jasne, ze Ciebie nie znam, oceniam Ciebie tylko po Twoich wypowiedziach i widze, ze nie myle sie. Dajesz sie niefortunnie poniesc emocjom, zupelnie niepotrzebie i w zlym kierunku. Pozostaje tylko zyczyc dalszych sukcesow w samouwielbieniu

Jedna rzecz mnie bardzo zaciekawila, moze rozjasnilabys wszystkim forumowiczom swoja klasyfikacje uzytkownikow, a takze kryteria, ktorymi sie kierowalas ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
40 Postów
Magdalena BB
(basitek)
Nowicjusz
Hilton ja nie slucham nikogo ,ale skad mozesz to wiedziec ,nie znasz mnie , ja slucham swojej intuicji i korzystam z wiedzy jaka mam o zyciu . Chcials cytatu - prosze bardzo swiezutki jak buleczki o 5 rano od piekarza :
Basitku, prosilam cie o darowanie sobie w kwestii wypisywaniu bzdur na forum. Ale mnie nie posluchalas. Too bad...
Nie ma nikogo kto zabroni mi mowic co mysle dopuki nie dopadnie mnie skleroza i zapomne co chcialam przekazac ,a mam nadzieje dlugo cieszyc sie zdrowym umyslem. Mozesz pisac co chcesz z wlasnych przemyslen ,nikt Ciebie nie bedzie ustawial bo za duza dziewczynka jestes i nikt nie powie ze piszesz bzdury bo to Twoje mysli a nie moje czy innych . Mozemy polemizowac ale nie obrazac ,mozemy bawic sie slowem . Wybory- nasze wybory ,nie zawsze sa prawidlowe bo jestesmy ludzmi.
Zycze Ci udanych Swiat , wesolych w towarzystwie osob ktore kochasz ze stolem pelnym pysznosci i z chwila zastanowienia nad soba i swoim zyciem .Czesto daje to cudowne nawrocenie i spokuj wewnetrzny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
agnieszkaj81 napisał:
Skoro swieta,to biednego studenta tez trza wesprzec. A nie z miotla gonic.

Na szczescie do mnie nie przychodza. Chociaz w sumie to i tak mamusia mnie nauczyla nie otwierac drzwi obcym.


Więc gdyby przyszedł to było by chyba nieszczęście bo trzeba by było dać Co za los,dobrze że chociaż rodzice nauczyli nie otwierać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
basitek napisał:
Hilton ja nie slucham nikogo ,ale skad mozesz to wiedziec ,nie znasz mnie , ja slucham swojej intuicji i korzystam z wiedzy jaka mam o zyciu . Chcials cytatu - prosze bardzo swiezutki jak buleczki o 5 rano od piekarza :
Basitku, prosilam cie o darowanie sobie w kwestii wypisywaniu bzdur na forum. Ale mnie nie posluchalas. Too bad...
Nie ma nikogo kto zabroni mi mowic co mysle dopuki nie dopadnie mnie skleroza i zapomne co chcialam przekazac ,a mam nadzieje dlugo cieszyc sie zdrowym umyslem. Mozesz pisac co chcesz z wlasnych przemyslen ,nikt Ciebie nie bedzie ustawial bo za duza dziewczynka jestes i nikt nie powie ze piszesz bzdury bo to Twoje mysli a nie moje czy innych . Mozemy polemizowac ale nie obrazac ,mozemy bawic sie slowem . Wybory- nasze wybory ,nie zawsze sa prawidlowe bo jestesmy ludzmi.
Zycze Ci udanych Swiat , wesolych w towarzystwie osob ktore kochasz ze stolem pelnym pysznosci i z chwila zastanowienia nad soba i swoim zyciem .Czesto daje to cudowne nawrocenie i spokuj wewnetrzny.

1.To jest prosba o nie wypisywanie głupot dotyczących mojej osoby, bo sie osmieszasz, jeszcze tego nie zauwazylas?
2. to dlaczego jeszcze kilkanascie minut temu twierdzilas ze ktos ci zabrania?
3. Dlaczego w takim razie doradzalas mi co powinnam?
Co do zabawy słowem, nie jestes w tym dośc dobra. A ostatnie zdanie : masz na mysli siebie?
Zegnam i prosze, abys wiecej mnie nie zaczepiala.
P.s. zyczac komus udanych swiąt, trzeba byc pewnym, ze ktos te swieta obchodzi Intuicja w tym wypadku zawiodła?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
gosciu - student zbierajacy kase byl u mnie we wrzesniu, a co jasta do ciebie dopiero teraz dotarl, chyba cienko mu sie wiedzie skoro jeszcze nie uzbieral tych pieniedzy
ps oczywiscie dac, naiwna jestem a co
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
Więc gdyby przyszedł to było by chyba nieszczęście bo trzeba by było dać Co za los,dobrze że chociaż rodzice nauczyli nie otwierać Zauważ, żaden boardcode i przycisk uśmieszków nie jest pokazany, one są nadal w użyciu

Report



a może w końcu poznałaby jakiegoś przystojnego żebraka i byliby szczęśliwi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
290 Postów

(agnieszkaj81)
Stały Bywalec
Andy hellboy napisał:
Więc gdyby przyszedł to było by chyba nieszczęście bo trzeba by było dać Co za los,dobrze że chociaż rodzice nauczyli nie otwierać Zauważ, żaden boardcode i przycisk uśmieszków nie jest pokazany, one są nadal w użyciu

Report



a może w końcu poznałaby jakiegoś przystojnego żebraka i byliby szczęśliwi



A kto chcialby poznawac zebrakow? W dzisiejszych czasach liczy sie tylko skora,fura i komora.

Ksiaze na bialym koniu to tez juz przezytek. Konie sa fajne,ale mechaniczne. Albo jak stoja na 2

nogach na przodzie maski samochodowej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
...a propos

nie tak dawno,byl tu taki jeden,polski (pisal poprawna polszczyzna) mlody (na starego nie wygladal) zebrak!
kamilio (po naszemu to chyba kamilek?) mu bylo

kilka osob dalo,nikt nie chcial lac.czyli odpowiedz na temat - wyjasniona!

p/s:
to byl jeden z tych,bardziej wyrafinowanych zebrakow!
zamiast o drobne,zebral o glosy na wycieczke dla siostry.zamiast pisac na kartce,napisal posta,a zamiast chodzic po okolicy,zalogowal sie na forum...spryciula!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok