Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Kosmetyki dla Noworodka!!! - Norwegia

Czytali temat:
Tomasz Tomasz kasia ------- Oliwia Maćkowiak Ania Nowak Norge 30 Norge 30 Zdu Iza Karolina Asenova paulinos678 (3414 niezalogowanych)
74 Posty
kasia f.
(kasiula77)
Początkujący
Witam wszystkie mamy i przyszle mamy ! mam pytanie odnosnie kosmetykow do pielegnacji noworodka jak wiadomo w NO jest maly wybor kosmetykow dla dzieci . *Jakie najlepiej uzywac dla dzidziusia? Libero czy Natusan ? moze jakies inne, prosze o pomoc w doborze kosmetykow My dzis zaczynamy 34 tydzien ciazy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Ania Popardowska
(mlodaart)
Wiking
Natusan to nic innego jak dostępny w Polsce jonson&jonson, który nie wiem czemu dużo dzieciaczków uczula i mojego też uczulił ale jak zamawiałaś Gratis Babypakke to powinnnaś mieć próbki i jednej i drugiej oliwki, więc sobie sprawdzisz, która Maleństwu bardziej pasuje
Ja dostałam z PL zestaw kosmetyków Emolium i są świetne, tu podobne dostaniesz w aptece nazywają się A-derma, ale na początek oliwka do wody podczas kąpieli wystarcza w zupełności!

Szczęśliwego rozwiązania
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
ja mam swoja kruszynke juz od 5dni i nie uzywam kosmetykow, w szczegolnosci oliwki ktora zatyka pory.... jak juz to krem na spacerek lipobase jest dobry....wiem z doswiadczenia po swojej starszej corce... kupilam go w pl ale tutaj tez jest dostepny w aptekach...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok