Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

jak zaciagnac norwezki do lozka? - Norwegia

1 Post

(Aero)
Wiking
Witam.

Norwezki maja opinie dosc latwych dziewczyn i mam pytania w zwiazku z tym Po pierwszy czy to prawda? A po drugie, to jak najlepiej zaciagnac norwezke do lozka? Podejsc do niej i bezposrednio zaproponowas sex mowiac "vil du ha sex" Czy takie cos byloby dla norwezki obrazliwe (dla polki wiadomo, ze tak, bo to najczesciej cnotki )? Jakie sa wasze doswiadczenia w tej sprawie? Trudno mowic mi o sobie, ale w kazdym razie kobiety twierdza, ze jestem przystojny, no i czasami spotykam sie z tym, ze patrza na mnie i usmiechaja sie do mnie, ale ja jestem jakos malo odwazny...

i orientuje sie ktos jak jest po norwesku "mineta"?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Różowa dupa)
Wiking
Aż mi pipka zapulsowała jak to przeczytałam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(lidka)
Wiking
ten to ma problem !!! hahahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Aero, tak to prawda, w Norwegii kobiety bija sie niemalże o mężczyzn, gdyż na jednego samca przypada 7 samic
Moze nie proponuj az tak bezposrednio jak to napisales, ale np. zapytaj o nr telefonu, jak da to znaczy ze prawie jest twoja. Hahahaha. Jezeli chodzi ci tylko o seks, to one maja jedna zalete, spotykaja sie tylko RAZ, potem juz nie odbieraja telefonu. TE INFORMACJE mam od moich znajomych plci męskiej, ktorzy posiadają w Polsce niczego nieświadome zony.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Różowa dupa)
Wiking
Hilton bo może twoi koledzy nie robili minetek i dlatego dziewczyny nie odbierały więcej telefonu
A swoją drogą co dziewczyny sądzicie o połykaniu,ja lubię
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
giovi2 napisał:
Patrzcie jaki dobry chlopak i minete chce zrobic,a w dodatku taki przystojniak...ehh.
Jak czytam takie brednie to jestem za kontrolowaniem narodzin


Aero pytal o rade jak poderwac Norweżkę i miec z nią seks. Nie prosił o to by ktokolwiek wypowiadal sie na temat swery intymnej jego zycia w kontekście czy to wypada czy nie wypada miec przygodnego seksu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Aero)
Wiking
giovi2 napisał:
Patrzcie jaki dobry chlopak i minete chce zrobic,a w dodatku taki przystojniak...ehh.
Jak czytam takie brednie to jestem za kontrolowaniem narodzin

jak cie ten temat nie intersuje, albo gorszy i nie masz nic sensownegoo do wniesienie to po co sie udzielasz? zaloz temat rozancowy i tam sie udzelaj bez urazy...

lidka napisał:
ten to ma problem !!! hahahaha
nastepna z kolka rozancowego sie znalazla

Różowa dupa napisał:
Aż mi pipka zapulsowała jak to przeczytałam
skad jestes?

Hilton napisał:
Aero, tak to prawda, w Norwegii kobiety bija sie niemalże o mężczyzn, gdyż na jednego samca przypada 7 samic
Moze nie proponuj az tak bezposrednio jak to napisales, ale np. zapytaj o nr telefonu, jak da to znaczy ze prawie jest twoja. Hahahaha. Jezeli chodzi ci tylko o seks, to one maja jedna zalete, spotykaja sie tylko RAZ, potem juz nie odbieraja telefonu. TE INFORMACJE mam od moich znajomych plci męskiej, ktorzy posiadają w Polsce niczego nieświadome zony.

dzieki za info
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Różowa dupa napisał:A swoją drogą co dziewczyny sądzicie o połykaniu,ja lubię..DOBRE .......
Nawet "Areo " zatkało a minety chce strzelać .....
.....tak trochę przyziemnie.....nie jesz , nie połykasz , nie żyjesz ...

Bez połykania nie ma istnienia ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(@.CZ)
Wiking
Nareście coś ciekawego do poczytania pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok