Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

ADECCO - Norwegia

Czytali temat:
Mariusz Kucharski Jan Maryjan Jacek MArcinkowski Łukasz Chrobak marcin jaroszek Waldek3 Lukasz8 Przemysław Frontczak (3778 niezalogowanych)
35 Postów
Daniel Przygoda
(dan_przygoda)
Nowicjusz
Witam!

Może ktoś mi odpowie na czym polega rozmowa kwalifikacyjna w w/w pośrednictwie pracy! O co pytają i tym podobne bo chciałbym sobie przygotować parę słówek (tylko jakich)... może ktoś ma już to za sobą i mi coś podrzuci!
A no i może jakieś opinie o ADECCO?

Pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Karol Kala
(Kalakra)
Wiking
HEHEEHEEHEH ADECCO,ODPUSC SOBIE JAK NIE CHCESZ POTEM PLAKAC.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
Nie wiem czy Ty chcesz tu przyjechac i pracowac przez Adecco w Norwegi, czy juz tu jestes i straciles prace, dlatego szukasz przez Adecco. Tak czy siak Adecco jest to firma zajmujaca sie posrednictwem pracy i za to bierze pieniadze. Co nie znaczy, ze oszukuje swoich pracownikow. Polacy pracujacy w Norwegi przez Adecco maja zapewnione zakwaterowanie i pomoc w zalatwieniu formalnosci. Na poczatek w obcym kraju to jest juz cos, lepiej to niz przyjechac w ciemno i prosic wszystkich dookola o pomoc. Po jakims czasie mozesz zmienic firme i poszukac pracy na wlasna reke, za lepsze pieniadze. Ale do tego musisz znac norweski, a jak go nie znasz to Adecco wydaje sie dobrym rozwiazaniem.
Moj maz zaczynal w Norwegi z Adecco wlasnie. Nie narzekal, po roku pracy w Norwegi, poznaniu jezyka i norweskich realiow zmienil pracodawce. Od kilku lat ma staly kontrakt u norweskiego pracodawcy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(dolarek69)
Wiking
Ja pracowalem w adecco. Bardzo dobra firma na poczatek. Miesieczny kurs jezykowy - ile sie nauczysz zalezy od ciebie, mi dal duzo. Wiekszosc debili jedzie tam tylko pic, a pozniej twierdza, ze kurs im nic nie dal.

Rozmowa - obojetnie co powiesz, zalezy kogo potrzebuja aktualnie, to jest firma ktora zbiera wszystkie smieci (byle byly papiery) i sortuje na kursie. Niektorzy wogole nie wyjerzdzaja.

Ogolnie - dobry poczatek, zeby tu wyladowac z jakimis pieniedzmi i zalatwionym juz mieszkaniem (a to juz sporo). Po minimalnym kontrakcie jak najszybciej zmienic firme, zamiast jak wiekszosc niezaradnych utkwic tam i marudzic.

To moje prywatne zdanie, jesli sie komus nie pasuje - jego zasmarkany problem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Wypłacalni i legalnie zatrudniają. Nagadać możesz dużo tylko to potem wyjdzie przy pracy
@diabeł caps lock ci się zaciął.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Kamila B
(czarnaxxd)
Wiking
Byłam w tamtym tygodniu na rozmowie w Adecco. Rozmowa przebiegła sympatycznie, nie to co z innym pośrednikiem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
636 Postów
Wyjadacz
dolarek69 napisał:
Ja pracowalem w adecco. Bardzo dobra firma na poczatek. Miesieczny kurs jezykowy - ile sie nauczysz zalezy od ciebie, mi dal duzo. Wiekszosc debili jedzie tam tylko pic, a pozniej twierdza, ze kurs im nic nie dal.

Rozmowa - obojetnie co powiesz, zalezy kogo potrzebuja aktualnie, to jest firma ktora zbiera wszystkie smieci (byle byly papiery) i sortuje na kursie. Niektorzy wogole nie wyjerzdzaja.

Ogolnie - dobry poczatek, zeby tu wyladowac z jakimis pieniedzmi i zalatwionym juz mieszkaniem (a to juz sporo). Po minimalnym kontrakcie jak najszybciej zmienic firme, zamiast jak wiekszosc niezaradnych utkwic tam i marudzic.

To moje prywatne zdanie, jesli sie komus nie pasuje - jego zasmarkany problem.


Posluchaj dolarek" niezaradny" to moze jestes Ty, ja pracuje juz w Adecco ponad piec lat i nie narzekam a mam nawet kumpli co pracuja dluzej i nie narzekaja. A ci co na sile poprzechodzili do norweskich firm to znam na peczki albo juz byli na pormiteringu albo na dagpenger bo w pierwszej kolejnosci polecieli z norweskich firm.
Ja mam zarobek o ktorym Ty pewnie mozesz sobie pomarzyc ale na to pracowalem pare lat, chociaz bym nie mial pracy to mam placone vente pa jobb siedze w domku i 7,5 godzinki mi placa bo mam tak w kontrakcie, teraz sa zawierane kontrakty na konkretne projekty , ale to juz jest inna sprawa.
Adecco jest jedna z niewielu firm co ma podpisany uklad zbiorowy i na poczatek daja ci wszystko od mieszkania , ubrania ,narzedzi no i oczywiscie bezplatny kurs jezykowy w polsce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Łukasz pietrucha
(Pietrucha)
Nowicjusz
jeśli chodzi o Tą firmę nie mogę powiedzieć złego słowa pracowało mi się przez nią dobrze choć współpraca różnie przebiegała wszystko zależy od osoby która opiekuje się daną grupą specjalistów jeśli jest odpowiedzialna to pracuje się świetnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(zybi kapusta)
Wiking
jak ja przyjechalem do norwegii z 7 lat temu to tez pracowalem w adecco coprawda niedlugo ale zawsze. nie moge powiedziec zlego slowa na te firme w tamtych czasach. organizowali kurs i bylo git. jak ktos mial samozaparcie zeby sie jezyka nauczyc to wykozystal te szanse, reszta odpadla.
teraz sam dzwonie do adecco zeby dostac pracownikow jak potrzeba i mambardzo dobry z nimi uklad bo moge sobie swoich sprawdzonych ludzi wybierac!
moze przytocze:
jak kuba bogu, tak bog kubie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
Tutaj jest najnowsze wydanie gazety zwiazkowej i tam artykul o ADECCO. Poczytajcie i ocence sami.
www.magasinett.org/arbeidslivet/article5328232.ece
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok