Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

podróż po Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O Justyna W Jacek Duda Jan Maryjan Joanna Kuchnicka mart enty Justyna Kaha Andrzej. Czubak Onty_Ja_Gabriel_3. Remigiusz Kluska Rafał Mroch (1563 niezalogowanych)
5 Postów
Justyna W
(justynaska)
Wiking
Witam Forumowiczów
na początku sierpnia wybieramy się (3 kobitki na tydzień do Norwegii. Jedziemy w tamte strony po raz pierwszy, dlatego proszę Was o dobre rady Czy orientujecie się może, gdzie można znaleźć tani nocleg w tym pięknym aczkolwiek droooogim kraju chodzi nam głównie o Oslo i Bergen. Większość pobytu spędzimy w Eid, gdzie mamy praktycznie bezpłatny pobyt, ale musimy jeszcze się tam dostać i po drodze przenocować właśnie w Oslo i Bergen. Proszę o rady i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
Nie wiem czym będziecie podróżowac więc trudno udzielc odpwiedzi. Moja siostra podróżuje po Norwegi samochodem se swoją rdziną i wynajmują hyty. Najtańsza 400 kron za noc. Na trzy kobitki to chyba nie tak wiele. Hytę można znaleźc na trasie. Zawsze trafią się na jakieś wolne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Justyna W
(justynaska)
Wiking
Dziękuję za odpowiedź Będziemy podróżować głównie pociągiem, tj z Oslo do Bergen, a potem hmmm chyba najlepiej autobusem? Podobno w Norwegii ze stopem jest nieźle Czy ktoś z Was może podróżował w ten sposób?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
No to ja ci nie pomogę. Nie używam środków komunikacji publicznej. Mam taką skazę jeszcze z Polski. Ale jak już odbędziecie taką podróż, to podziel się doświadczeniami. Chętnie poczytam o Waszych przeżyciach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Justyna W
(justynaska)
Wiking
OK Odezwę się jak wrócimy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(snake)
Wiking
aaa,kobitki zadzwoncie do mnie.. miły wariat pomoze..)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Co do "stopu", to słyszałam kiedyś opinię Norwega, że oni się nie zatrzymują, bo ich zdaniem każdy porządny człowiek ma samochód, a jeśli stoi "na stopa" to porządny nie jest. Nie wiem ile w tym prawdy, bo nigdy nie próbowałam, ale też nie widziałam tu ludzi stojących i zatrzymujących auta.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów

(petro6)
Początkujący
Hmm jesli chodzi o ,,stop''moze byc ciezko!widzialem kilka osob probojacych w ten sposob zdobyc srodek lokomocji,ale rowniez widzialem policje zwijajaca pare (2 osoby) na E6 kolo Lørenskog,mimo wszystko powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Justyna W
(justynaska)
Wiking
Dzięki za info autostop byłby ostatnią deską ratunku ;P wiecie może gdzie znaleźć inf dotycząca transportu z Bergen do Eid albo Gloppen np. autobusem? pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Justyna W
(justynaska)
Wiking
Odkopuję stary post, pewnie już nikt o nim nie pamięta Ale "śpieszę" z informacją, że nasza podróż była świetna. Na forum poznałyśmy wspaniałego Forumowicza, który bezinteresownie ugościł nas w swoim domu, pokazał nam część Norwegii, a nawet zorganizował atrakcje, m.in. łowienie ryb. Polska gościnność na najwyższym poziomie
Jeszcze raz serdecznie Panu dziękujemy
Wszystkiego dobrego w 2022 r. Forumowicze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok