Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
JOANNA BEKKEVOLD (1616 niezalogowanych)
90 Postów
ANNA W
(WąSIK)
Początkujący
NIE WRZUCAJ WSZYSTKICH KOBIET DO JEDNEGO WORKA.TO żE ZNASZ PEŁNO DAMSKICH KIEROWCóW,NIE OZNACZA żE WSZYSTKIE KOBIETY Są TAKIE.KOBIETY WCALE NIE Są GORSZYMI KIEROWCAMI OD MężCZYZN.JA JAK KIERUJE SAMOCHODEM TO ZWRACAM NA WSZYSTKO UWAGE,A JAK SŁYSZE JAKIEś NIEPOKOJąCE ODGOSY TO ODRAZU NA NAJBLIżSZYM POSTOJU SIE ZATRZYMUJE.WIęC TEN ARGUMENT,żE TA KOBIETA MOGŁA BYć TAKIM DAMSKIM KIEROWCą DO MNIE NIE PRZEMAWIA.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
365 Postów

(alma78)
Stały Bywalec
Ja kierowcą nie jestem , ale znam mnóstwo kobiet , które są dobrymi kierowcami , nie kiedy lepszymi od mężczyzn . Nie mów też , że mężczyznom nie zdarza się zbiec z miejsca wypadku i że ich nie powodują . No i ilu z męskich kierowców , jeździ pod wpływem alkoholu . To był nieszczęśliwy wypadek i nie ma się co doszukiwać takich bez sensownych podtekstów "bo kobieta ".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Roman Miedziak
(miedziapol)
Wiking
Interesujące artykuły znalazłem o tej dziewczynce na stronie www.brunstad.org/pl/Moja-opowie%C5%9B%C4...%BCej-r%C4%99ce.aspx
Wielkie podziękowania dla rodziców Susanne, którzy od razu przebaczyli tym kierowcom w tym wypadku i cała ta sprawa z tą Polką została jakby przytłumiona. Fazi na forum się deklarował że zbierze pieniądze na kwiaty dla Susanne. Nie wiem czy to już uczynił, ale popieram pomysł i myślę że był by to dobry uczynek od Poloni mieszkającej w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Niestety nie udalo sie wyslac kwiatow i nie chodzilo o pieniadze ale raczej o dostep do dziewczynki w tamtym czasie.Tak przynajmniej twierdzil ksiadz z ktorym rozmawialem na ten temat(szum prasowy i ciezki stan).Coz moze rzeczywiscie warto wrocic do tematu i wyslac drobny prezent od poloni?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
A jaki był finał tego wszystkiego jeśli można wiedzieć,co z tym dzieckiem bylo dalej?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Roman Miedziak
(miedziapol)
Wiking
Susanne powraca powoli do zdrowia, teraz czeka ją długa rechabilitacja, ma uszkodzone nerwy, lecz normalnie funkcjonuje i chodzi z kulami. Ostatnio odwiedziła szkołę i spędziła swoje 14-te urodziny w swoim domu z rodziną i znajomymi. Mam nadzieję że pójdzie to lepiej z każdym dniem i życzę jej dużo zdrowia.
Kilka dni temu mówili w wiadomościach o koleżankach Susanny, które były razem z nią w chwili tej tragedii, że zebrały prawie 1000 podpisów aby zrobić to miejsce wypadku bezpieczniejszym. W tym właśnie miejscu zrobiono przeście dla pieszych z sygnalizacją świetlną.
Zaraz po tej tragedii rodzice założyli blog z informacją o stanie tej dziewczynki oraz z możliwościa napisania ciepłych słów dla Susanny i wzmocnienia, czy pocieszenia rodziny w tej trudnej sytuacji. Bardzo wiele ludzi z Norwegii i z zagranicy zainteresowało się tą sprawą.Wiele tysięcy osób śledziło każdą informację o życiu Susanny. Lecz po pewnym czasie rodzice usuneli blog z powodu negatywnych i smutnych wpisów przeciwko tym dwom kierowcom.
Rodzice zobaczyli to nieszczęście jako podwójną tragedię. Po pierwsze to tragedia dla ich dziecka a po drugie to tragedia dla tych kierowców i nie obwiniali ich za to. Całe to przeżycie potraktowali jako Boże prowadzenie i dziękowali wszystkim za wzmocnienie i pomoc w tej trudnej sytuacjii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Roman Miedziak
(miedziapol)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bumell)
Wiking
Nie jedna była też o tym przekonana a i tak wlewała nadal w nakretkę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
merytoryczna wypowiedź na temat o którym pisano tylko w gazetach. sami experci ciężko to czytać,ehhhh
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok