Nudnik Szpilkez napisał:
barbara67 napisał:
Nudnik Szpilkez napisał:
barbara67 napisał:
Nudnik Szpilkez a to konsulent do tla muzycznego - imponujace i jakie pasujace do tematu 
smutne ale prawdziwe
spokojnej nocki
Zeby nie klasc sie spac w tak pesymistycznym nastroju : wszystko w naszych rekach ( i papierach ) 
mi bardziej chodzilo o ten rap ta piosenke ze duzo w niej jest prawdy i to jest smutne
a moje nastawienie jest dobre
Teledysk był chyba kręcony w Łodzi
nie jest taka do końca smutna ta piosenka , troszkę jest w niej nadziei
o tutaj :
"Mamy swoje skarby
Mamy coś czego nie zabiorą nam"
I to jest chyba w życiu bardzo ważne , taki punkt odniesienia . Dla każdego może być to co innego , ale dobrze mieć coś takiego , takie swoje skarby , wtedy można przetrwać nawet najgorsze chwile .
Mam nadzieje, ze chociaz niektorych zatrzymali sie na chwile i zastanowili nad mozliwoscia wykorzystania swojego polskiego wyksztalcenia ( ktore badz co badz jest wysoko cenione za granica )
Przeczytałam temat Basiu , nie bardzo wiem w jakim celu te osoby zdecydowały się na udział w artykule
(nie znam norweskiego więc opieram się na streszczeniu , które przeczytałam) , ale jakiś sens ta publikacja miała chociażby ze względu na to , że Ty go tutaj zamieściłaś i chętnie pomagasz osobom zainteresowanym .