Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1635 Postów
Maniak
bad harry napisał:
pisząc że niekoniecznie zginęły miałem na myśli autora tematu .
twój nav ma przechlapane hilton



tez niechcialbym byc w skorze Navu i ma przeje... ten Nav, Hilti go zniszczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Kumpel dostał po 23 miesiącach, w NAV był ok 10razy. Wszystko przez to że się przeprowadził do sąsiedniej komuny po złożeniu wniosku, a dokumenty krążyły po całym "fylke", taki urok biurokracji.
Dostał całą należną kwotę od momentu złożenia wniosku, ale miał kopie tego kiedy i co składał.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
105 Postów
Renata R.
(Lusinda)
Początkujący
Apropo czekania... Mój mąż złożył wszystkie papiery w listopadzie 2008 roku. Na poczatku 2009 przyszło powiadomienie, że jest wszystko, i że wysyłają do Polski (ja z dziećmi mieszkam w Polsce - na razie ). Potem dłuuuuugo cisza. Dowiadywaliśmy się w Navie, mówili, że wszystko jest w Polsce i czekają na odpowiedź. W Polsce powiedziano mi mniej więcej to samo . W lutym tego roku pismo z Urzędu Marszałkowskiego, jazda do Wrocka... i znowu dodatkowe dokumenty . Złożyłam i czekałam. Po miesiącu pismo z Polskiego urzędu, że pobierałam zasiłek przez dwa miesiące, kiedy mój mąż już pracował w Norwegii. Zaś wyjaśnianie, pisanie, czekanie... Ale, co ma wisieć - nie utonie, i właśnie w piątek NAV wypłacił rodzinne - od momentu podjęcia pracy przez szanownego tatusia moich dzieci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Katarzyna Jakubowska
(Katarzyna)
Stały Bywalec
Czyli tak jak wszyscy piszą Lusindo, po prostu trzeba sie uzbroić w mega cierpliwość i vente, vente, vente...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok