Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
halina manka Krzysztof Nowak Daria C Witold Kielinski Zbigniew Karpinski mart enty N O Piter35 XXX asiakietlinska PawelChac Riggman Mariusz Ługowski SSzymon (4351 niezalogowanych)
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Riggman napisał: Ja pracuje u kogos wiec ja nie zatrudniam, tutaj trzeba po norwesku a Ty kulejesz
E tam, jak zwykle migasz się, jaki masz problem by się dysponenta zapytać czy widział by taki układ?
Ponadto możesz być moim prowadzącym co do rozpiski jazdy. /taki konsultant/
Pokażesz co i jak, poduczysz i będziesz miał odpust zupełny jak znalazł na Święta.
Myślę, że ten twój pracodawca, nie będzie miał oporów co do mojej osoby, a mogę być pomocny w firmie .
Pozamiatam biuro, plac, posprzątam magazyny i takie tam inne prace poza kierowcą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
G123 napisał:
Riggman napisał: Ja pracuje u kogos wiec ja nie zatrudniam, tutaj trzeba po norwesku a Ty kulejesz
E tam, jak zwykle migasz się, jaki masz problem by się dysponenta zapytać czy widział by taki układ?
Ponadto możesz być moim prowadzącym co do rozpiski jazdy. /taki konsultant/
Pokażesz co i jak, poduczysz i będziesz miał odpust zupełny jak znalazł na Święta.
Myślę, że ten twój pracodawca, nie będzie miał oporów co do mojej osoby, a mogę być pomocny w firmie .
Pozamiatam biuro, plac, posprzątam magazyny i takie tam inne prace poza kierowcą.


A komunikacja to na migi mialaby byc ?

Pozatym Ty to roszczeniowy jestes…
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Riggman napisał:A komunikacja to na migi mialaby byc ?
Pozatym Ty to roszczeniowy jestes…

Ja roszczeniowy?
No weź i przestań, przecież to ty rzucasz kłody pod nogi, tak jak byś się obawiał iż mogę ci zabrać ten etat.
Ja jedynie szukam usilnie, Osoby która pomoże mi w Moim Wieku i "z moim norweskim" znaleźć pracę raczej legalną i taką z polecenia, nawet taką dorywczą na miesiąc -pięć.
Nie jestem wybredny, a ty nadal jak mantra, że jestem roszczeniowy.
Ot w specyficzny sposób migasz się niemożebnie i tyle.
Jaki mogę być roszczeniowy skoro proponuje nawet pracę za fri w okresie próbnym!
No weź i się zastanów co piszesz.
ECH co za mech...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Tyle juz szans dostales a ciagle ty w kolko to samo. Tyle ludzi chcialo ci pomoc, a ty ciagle w tym samym miejscu, moze pora prace znalesc samemu taka jaka chcesz a nie zebrac znow w tym roku o to samo bo to juz nudne sie robi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Riggman napisał:
Tyle juz szans dostales a ciagle ty w kolko to samo. Tyle ludzi chcialo ci pomoc, a ty ciagle w tym samym miejscu, moze pora prace znalesc samemu taka jaka chcesz a nie zebrac znow w tym roku o to samo bo to juz nudne sie robi
Ale, że Kto chciał mi pomóc i w jaki sposób?
Czy ty rozumiesz to co ja napisałem a ty sam to czytasz?
Napisałeś do mnie kiedyś na priv, podając jakieś nieaktualne adresy czy telefony bym sam zadzwonił i dopytał. NOooo weź i przestań, bo się ze śmiechu popłaczę.
Ponadto, że kto konkretnie chciał mi pomóc na tym forum?
"pomagali" i owszem, jednak gorzej niż ty sam.
Tu na forum w zakładce dam pracę wysłałem ponad 100-STO zgłoszeń i tylko było parę odpowiedzi ! TYPU - JEST PAN ZA STARY I MOZE PAN NIE PODOŁAĆ W PRACY!!!.
Dlatego zaczynam szukać przez takie osoby jak ty, jednak jak widać "JESTEM ROSZCZENIOWY" Co by to nie miało znaczyć w twojej wypowiedzi migania się jak piskorz.
Ech idę na spacer...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
odpisywales wielokrotnie ze ktos tam cos ci chcial dac a to brak pokoju , a to na czarno a to ktos ci w gadce nie pasowal...dzizys chlopie....marudny jestes gorzej od baby
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok