Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Pomoc w odpaleniu samochodu - Norwegia

Czytali temat:
Sławek Nowak mart enty N O Marcin Kalinowski Remigiusz Kluska Mario222 Łomża Riggman Slawestorok Guciiak Florozbc (1540 niezalogowanych)
13 Posty
Sławek Nowak
(slawek002)
Wiking
Witam może ktoś odczyta tę wiadomość z centrum Ålesund potrzebuję pomocy odpalic samochód, stoję przy Tina Ålesund. Tel. 96676565
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Sławek Nowak
(slawek002)
Wiking
iu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Trollu, masz coś do powiedzenia, czy tak tylko idiotycznie chcesz zaistnieć?
Pojawiam się i znikam, robiąc kupkę...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
napisał:
Trollu, masz coś do powiedzenia, czy tak tylko idiotycznie chcesz zaistnieć?
Pojawiam się i znikam, robiąc kupkę...
Dlaczego forumowy śmieciu, ubliżasz komuś kto podał swój numer telefonu!.
Czyżbyś był aż tak biedny iż nie stać ciebie jest na sprawdzenie kto zacz?
To ty sam w tym przypadku, jesteś forumowym trollem ponieważ ubliżasz ukrywając się pod pseudonimem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
G123 napisał:
napisał:
Trollu, masz coś do powiedzenia, czy tak tylko idiotycznie chcesz zaistnieć?
Pojawiam się i znikam, robiąc kupkę...
Dlaczego forumowy śmieciu, ubliżasz komuś kto podał swój numer telefonu!.
Czyżbyś był aż tak biedny iż nie stać ciebie jest na sprawdzenie kto zacz?
To ty sam w tym przypadku, jesteś forumowym trollem ponieważ ubliżasz ukrywając się pod pseudonimem.

Gabryś, weż się odpierdol, a przedtem poczytaj jego posty.
Neguje elektryczne auta, po czym sam prosi o pomoc w odpaleniu spaliniaka w Alesund, a po dwóch miesiącach wrzuca jakieś puste nic nie znaczące posty. Jebnięty antyszczep, negujący wszystko z braku wiedzy, a jak w potrzebie, to pooomooocyyy!!! A Ty gabryś masz obsesję na punkcie obnażania się w necie z danymi osobowymi niewiele świadomy staruszku.
Jeżeli ja jestem wg Ciebie forumowym śmieciem, to na Ciebie brak słów.
Jedyne to pajacyk

I jeszcze jedno, bo kiedyś mi wypominałeś, że nikomu nie pomogłem tutaj.
Otóż jednej parce załatwiłem tymczasowe mieszkanie na kilka dni, zanim wyjechali do Bodo do pracy, bo tak chcieli, innemu załatwiłem mieszkanie i kontakty do pracy, gdzie raptem po tygodniu ją dostał i skumplowaliśmy się, pracował 4 lata, po czym zjechał do Pl do rodziny, dwóch elektryków z Oslo zgarnąłem na moją robotę, gdzie robili całą chałupę, jeden z nich był obcykany też na koparce, gdzie pomógł mi zrobić drenaż budynku i jeszcze kilka takich.
Ale Ty pajacyku nic o tym nie wiesz. A gdy Tobie kilka lat temu oferowałem ostrożnie pomoc, jak to zwykle robię, to zacząłeś coś pierdolić o "logicznej odległości" no i te Twoje brąchania o robocie na "dziko" gdzie potem żebrałeś o byle co z noclegiem i prysznicem.
Więc uprzejmie Cię proszę, pierdol się
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
napisał:
G123 napisał:
napisał:
Trollu, masz coś do powiedzenia, czy tak tylko idiotycznie chcesz zaistnieć?
Pojawiam się i znikam, robiąc kupkę...
Dlaczego forumowy śmieciu, ubliżasz komuś kto podał swój numer telefonu!.
Czyżbyś był aż tak biedny iż nie stać ciebie jest na sprawdzenie kto zacz?
To ty sam w tym przypadku, jesteś forumowym trollem ponieważ ubliżasz ukrywając się pod pseudonimem.

Gabryś, weż się odpierdol, a przedtem poczytaj jego posty.
Neguje elektryczne auta, po czym sam prosi o pomoc w odpaleniu spaliniaka w Alesund, a po dwóch miesiącach wrzuca jakieś puste nic nie znaczące posty. Jebnięty antyszczep, negujący wszystko z braku wiedzy, a jak w potrzebie, to pooomooocyyy!!! A Ty gabryś masz obsesję na punkcie obnażania się w necie z danymi osobowymi niewiele świadomy staruszku.
Jeżeli ja jestem wg Ciebie forumowym śmieciem, to na Ciebie brak słów.
Jedyne to pajacyk
I jeszcze jedno, bo kiedyś mi wypominałeś, że nikomu nie pomogłem tutaj.
Otóż jednej parce załatwiłem tymczasowe mieszkanie na kilka dni, zanim wyjechali do Bodo do pracy, bo tak chcieli, innemu załatwiłem mieszkanie i kontakty do pracy, gdzie raptem po tygodniu ją dostał i skumplowaliśmy się, pracował 4 lata, po czym zjechał do Pl do rodziny, dwóch elektryków z Oslo zgarnąłem na moją robotę, gdzie robili całą chałupę, jeden z nich był obcykany też na koparce, gdzie pomógł mi zrobić drenaż budynku i jeszcze kilka takich.
Ale Ty pajacyku nic o tym nie wiesz. A gdy Tobie kilka lat temu oferowałem ostrożnie pomoc, jak to zwykle robię, to zacząłeś coś pierdolić o "logicznej odległości" no i te Twoje brąchania o robocie na "dziko" gdzie potem żebrałeś o byle co z noclegiem i prysznicem.
Więc uprzejmie Cię proszę, pierdol się

Lżej ci teraz po tym samouwielbieniu?
Samochwała w kącie stała.
Jeżeli nadal nie rozumiesz pojęcia "logiczna odległość" ode czegokolwiek, to chwała tobie, że wtedy nie uległeś i nie udzieliłeś Mi pomocy, chociaż właśnie mieszkasz w tej logicznej odległości, od ówczesnej mojej pracy.
Niemniej nadal, nie zmieniłem o tobie swojego zdania, ponieważ ma ono swoją rację bytu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
G123 napisał:
napisał:
G123 napisał:
napisał:
Trollu, masz coś do powiedzenia, czy tak tylko idiotycznie chcesz zaistnieć?
Pojawiam się i znikam, robiąc kupkę...
Dlaczego forumowy śmieciu, ubliżasz komuś kto podał swój numer telefonu!.
Czyżbyś był aż tak biedny iż nie stać ciebie jest na sprawdzenie kto zacz?
To ty sam w tym przypadku, jesteś forumowym trollem ponieważ ubliżasz ukrywając się pod pseudonimem.

Gabryś, weż się odpierdol, a przedtem poczytaj jego posty.
Neguje elektryczne auta, po czym sam prosi o pomoc w odpaleniu spaliniaka w Alesund, a po dwóch miesiącach wrzuca jakieś puste nic nie znaczące posty. Jebnięty antyszczep, negujący wszystko z braku wiedzy, a jak w potrzebie, to pooomooocyyy!!! A Ty gabryś masz obsesję na punkcie obnażania się w necie z danymi osobowymi niewiele świadomy staruszku.
Jeżeli ja jestem wg Ciebie forumowym śmieciem, to na Ciebie brak słów.
Jedyne to pajacyk
I jeszcze jedno, bo kiedyś mi wypominałeś, że nikomu nie pomogłem tutaj.
Otóż jednej parce załatwiłem tymczasowe mieszkanie na kilka dni, zanim wyjechali do Bodo do pracy, bo tak chcieli, innemu załatwiłem mieszkanie i kontakty do pracy, gdzie raptem po tygodniu ją dostał i skumplowaliśmy się, pracował 4 lata, po czym zjechał do Pl do rodziny, dwóch elektryków z Oslo zgarnąłem na moją robotę, gdzie robili całą chałupę, jeden z nich był obcykany też na koparce, gdzie pomógł mi zrobić drenaż budynku i jeszcze kilka takich.
Ale Ty pajacyku nic o tym nie wiesz. A gdy Tobie kilka lat temu oferowałem ostrożnie pomoc, jak to zwykle robię, to zacząłeś coś pierdolić o \"logicznej odległości\" no i te Twoje brąchania o robocie na \"dziko\" gdzie potem żebrałeś o byle co z noclegiem i prysznicem.
Więc uprzejmie Cię proszę, pierdol się

Lżej ci teraz po tym samouwielbieniu?
Samochwała w kącie stała.
Jeżeli nadal nie rozumiesz pojęcia \"logiczna odległość\" ode czegokolwiek, to chwała tobie, że wtedy nie uległeś i nie udzieliłeś Mi pomocy, chociaż właśnie mieszkasz w tej logicznej odległości, od ówczesnej mojej pracy.
Niemniej nadal, nie zmieniłem o tobie swojego zdania, ponieważ ma ono swoją rację bytu.

To nie samouwielbienie, tylko wyjaśnienie na Twoje domniemania o mnie
A to, co sobie o mnie myślisz, to mam w głębokim poważaniu.
A'propos logicznej odległości, to to pojęcie jest bardzo względne dla różnych osób.
Tobie się nie chciało napisać tej odległości w km wtedy i stąd to moje naśmiewanie się z Ciebie
P.S.
Samouwielbienie praktykujesz raczej Ty pisząc o sobie wielką literą "Mi"
Odwracasz kota ogonem jak stara baba
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok