Cześć mam pytanie do wszystkich. Nasza właścicielka u której wynajmujemy mieszkanie ciągnie od nas prąd na lewo. Jak to prawnie wygląda w Norwegii na taką sytuację. A może ktoś miał podobny problem. Proszę o informację
3 Lat, 11 Miesięcy temu
1 NOK
Rekrutujemy natychmiast — nie zwlekaj! Prowadzimy rozmowy kwalifikacyjne na bieżąco i zatrudniamy od razu po ich zakończeniu. Im szybciej się zgłosisz, tym lepiej — miejsca są ograniczone! Kim jesteśmy? Consolvo AS to norweska firma z silną kulturą opartą na szacunku, różnorodności i wspólnym celu. Oferujemy stabilne zatrudnienie, dobre ubezpieczenia oraz atrakcyjny system emerytalny. Wierzymy, że różne doświadczenia i perspektywy czynią nas mocniejszymi — nie ważne ...