Witam. Wiem że to nie odpowiednie miejsce do takich spraw, ale może tutaj ktoś mi pomoże. Poszukuję pracy od lipca w całej Norwegi(obecnie jestem w Polsce). Na początku lipca chciałbym wyjechać ponownie do Norwegii, w latach 2010-2015 pracowałem w Oslo(bemmaning & bygg as-niestety firmy już nie ma) w Polsce prowadziłem działalność(aranżacja, wykonawstwo i pielęgnacja ogrodów i terenów zieleni) niestety covid zmusił mnie do jej zamknięcia i zacząłem pracę u "prywaciarza"(ale wiecie jak to jest 8-14h/dobę i wiecznie mało). Postanowiłem więc poszukać tutaj dobrej duszyczki która może potrzebuje pracownika lub wie gdzie potrzebują (najlepiej z językiem polskim - dawno nie używałem angielskiego i dużo zapomniałem, ale kiedyś nie miałem większego problemu w komunikacji) nie chcę korzystać żadnych nav itd... nigdy tam się nie rejestrowałem bo nie było potrzebne. Posiadam pozwolenie na pracę(ubegrenset) i numer personalny od 2010r chociaż praca nie musi być legalna. Praca na farmie(zbiory), budowlanka(bardziej pomocnik), monter mebli, ogrodnictwo(nawodnienia, pielęgnacje, małe prace brukarskie), myjnia samochodowa, lub kierowca kat B(bus 10europalet). Najlepiej z zakwaterowaniem(lub blisko miejsca pracy). Sorki wielkie jeszcze raz, że akurat tutaj piszę
Pozdrawiam i najlepszego!