Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Praca Tromsø - Norwegia

12 Posty
Mariola Banasik
(MariolaB12)
Wiking
Hej, są tu Polacy z Tromsø? Dopiero co przyjechałam i szukam pracy mogę robić wszystko (sprzątać, pomagać w różnych pracach, na kuchni, opiekować się dziećmi itp.) Bardzo proszę o kontakt osoby szukające kogoś do pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Miroslaw W.
(miko787)
Wiking
Poszukaj na finn.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
napisał:
[quote]MariolaB12 napisał:
Hej, są tu Polacy z Tromsø? Dopiero co przyjechałam i szukam pracy mogę robić wszystko (sprzątać, pomagać w różnych pracach, na kuchni, opiekować się dziećmi itp.) Bardzo proszę o kontakt osoby szukające kogoś do pracy
Mariola Ty w biurze podróży możesz przecie prace znaleźć,gdzies tam pisalas,ze angielski dobrze...
Z Drammen do Tromsø w ciągu tygodnia???,to jak ci ktoś ma prace dac,kiedy ty jutro będziesz w Bergen??[/quote

No przeciez Ona u ciebie na mieszkaniu jeszcze byla.Zapomniales?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
MariolaB12 napisał:
Hej, są tu Polacy z Tromsø? Dopiero co przyjechałam i szukam pracy mogę robić wszystko (sprzątać, pomagać w różnych pracach, na kuchni, opiekować się dziećmi itp.) Bardzo proszę o kontakt osoby szukające kogoś do pracy

Zajrzyj do działu praca : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
Zgłoś wpis
3 Posty
JustynaD D
(JustynaD)
Wiking
Witam zamierzam z rodziną wyjechac do Norwegii na stałe obecnie jesteśmy na etapie szukania pracy podejmę się każdej pracy (sprzątanie, pomoc kuchenną, opieka nad starszymi ludźmi) lecz jednym problemem jest brak znajomości języka ... Może znajdą się jacyś polscy którzy chcieli by pomoc .... Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok