Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Lot do Polski z przesiadką w Niemczech - Norwegia

Czytali temat:
renata gustavsen halina manka Marek Rudnik Jan Maryjan mart enty boj fra oszlo MeLLL x Agata Agata idako75 Onty_Ja_Gabriel_3. Margerit 003 Nowak josek Anna3210 minip.70 (3043 niezalogowanych)
17 Postów
Agata Agata
(Agata121)
Wiking
Witam.
Chcemy kupić lot na święta z Oslo do Polski z przesiadką w Niemczech we Frankfurcie. I chcę zapytać czy na lotnisku we Frankfurcie będą wymagać wynik testu ? Czy jezeli to tranfer to nic nie trzeba i lot odbędzie się tak jak powinien?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
to takie wrozenie z fusow, teraz loty odwoluje, jedynie co pewne jest to samochod
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Agata121 napisał:
Witam.
Chcemy kupić lot na święta z Oslo do Polski z przesiadką w Niemczech we Frankfurcie.
Czy to ważne, gdzie będzie przesiadka w tą lub inną stronę, ja proponuję przesiadkę w Paryżu lub Rzymie, wtedy będzie większe prawdopodobieństwo tego iż celnicy nie domyślą się skąd dany pasażer faktycznie leci.
Natomiast sugestia iż auto to akurat właśnie to, jest trafione w 100.
Niemniej to tylko moje prywatne zdanie, oparte jedynie na obserwacji tego co się dzieje nie tylko przez wiruskaświruska.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Anna3210
(Anna3210)
Wiking
Czy konieczna jest podróż przez Frankfurt? Jeśli potrzebują Państwo biletów lotniczych na Święta do Polski to chętnie sprzedam bilety na Wizzair bezpośrednio do Polski w dobrych cenach.
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Anna3210
(Anna3210)
Wiking
Czy konieczna jest podróż przez Frankfurt? Jeśli potrzebują Państwo biletów lotniczych na Święta do Polski to chętnie sprzedam bilety na Wizzair bezpośrednio do Polski w dobrych cenach.
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Margerit 003 Nowak
(Margerit003)
Wiking
Czy ma Pani jeszcze biltyr do Polski z oslo bezpośrednie? Interesują mnie do Warszawy bądź krakowa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Anna3210
(Anna3210)
Wiking
Witam. Mam bilety. Jaki dzień Panią interesuje?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok