Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Dowód czy paszport - Norwegia

Czytali temat:
karol kowalski Marek Rudnik adam hryciuk Zbigniew Karpinski mart enty b v Krzysiek 76 Onty_Ja_Gabriel_3. Arkadiusz No Stefan1963 marcin124 Misiekwoj199 (2353 niezalogowanych)
6 Postów
b v
(black_e39)
Wiking
Czy ktoś wie czy teraz starczy dowód osobisty by wjechać do Norwegii czy konieczny jest paszport?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
black_e39 napisał:
Czy ktoś wie czy teraz starczy dowód osobisty by wjechać do Norwegii czy konieczny jest paszport?
He che he... teraz nie jest ważne ani jedno ani drugie, ani nawet dwa naraz.
Najważniejsze jest zaświadczenie o braku wiruskaświruska i taki dokument jest ważny jedynie przez 72 godziny od wystawienia.
Inaczej nie wpuszczają za szlaban Norge.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
b v
(black_e39)
Wiking
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
He che he... teraz nie jest ważne ani jedno ani drugie, ani nawet dwa naraz.
Najważniejsze jest zaświadczenie o braku wiruskaświruska i taki dokument jest ważny jedynie przez 72 godziny od wystawienia.
Inaczej nie wpuszczają za szlaban Norge.[/quote]
Tyle to wiem. Pytam czy do tego wystarczy dowód osobisty...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
black_e39 napisał:
Tyle to wiem. Pytam czy do tego wystarczy dowód osobisty...[/quote]

Nawet legitymacja szkolna z gimbazy styknie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
b v
(black_e39)
Wiking
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:[/quote]
Nawet legitymacja szkolna z gimbazy styknie.[/quote]
Sadzac po twoim komentarzu to nawet jej nie skończyłeś.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
black_e39 napisał:
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Nawet legitymacja szkolna z gimbazy styknie.[/quote]
Sadzac po twoim komentarzu to nawet jej nie skończyłeś.[/quote]
Oczywiście, że nie skończyłem, ponieważ w czasach mojej młodości, nie było takiego systemu szkolnictwa w polandi.
Napisałem taki a nie inny tekst, ponieważ powieliłeś durne pytanie, mało adekwatne do swojego wykształcenia, które jest niestety porównywalne z gimbazą, a nie z GIMNAZJUM które przed wojną było MAŁĄ MATURĄ i było bardzo poważane przez tamtejszą społeczność.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
b v
(black_e39)
Wiking
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:

Oczywiście, że nie skończyłem, ponieważ w czasach mojej młodości, nie było takiego systemu szkolnictwa w polandi.
Napisałem taki a nie inny tekst, ponieważ powieliłeś durne pytanie, mało adekwatne do swojego wykształcenia, które jest niestety porównywalne z gimbazą, a nie z GIMNAZJUM które przed wojną było MAŁĄ MATURĄ i było bardzo poważane przez tamtejszą społeczność.


Ved innreise til Norge må du ha med deg:

passet ditt
hvis du er statsborger av et land utenfor EU/EØS, må du ha dokumentasjon på at du bor og har lovlig opphold i et EU/EØS-land
dokumentasjon på at du vil etterfølge de til enhver tid gjeldene krav om karantene som gjelder ved innreise til Norge.
Jak widać pytanie nie jest takie durne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
black_e39 napisał:
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:

Oczywiście, że nie skończyłem, ponieważ w czasach mojej młodości, nie było takiego systemu szkolnictwa w polandi.
Napisałem taki a nie inny tekst, ponieważ powieliłeś durne pytanie, mało adekwatne do swojego wykształcenia, które jest niestety porównywalne z gimbazą, a nie z GIMNAZJUM które przed wojną było MAŁĄ MATURĄ i było bardzo poważane przez tamtejszą społeczność.

Ved innreise til Norge må du ha med deg:
passet ditt
hvis du er statsborger av et land utenfor EU/EØS, må du ha dokumentasjon på at du bor og har lovlig opphold i et EU/EØS-land
dokumentasjon på at du vil etterfølge de til enhver tid gjeldene krav om karantene som gjelder ved innreise til Norge.
Jak widać pytanie nie jest takie durne.

Niestety jesteś w błędzie, ponieważ nie chodzi tu o same pytanie, jak o zadającego to pytanie. Jak widać, choć drogą okrężną, to jednak dałeś sobie radę w znalezieniu odpowiedniej informacji, niemniej i tak nadal nieudolnie, cytujesz przepis którego "nie rozumiesz ni w ząb".
Wysil się jeszcze trochę i zamiast cytować zagraniczny oryginalny tekst, znajdziesz odpowiedni przepis jednak po polskiemu i w miarę zrozumiały nawet dla gimbazy z blokowego trzepaka.
Powodzenia w poszukiwaniach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok