Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

przejazd miedzy lotniskami w Oslo - Norwegia

Czytali temat:
adam hryciuk andrzej Czapiewski mart enty N O Patryk D. Onty_Ja_Gabriel_3. Videalcop (2717 niezalogowanych)
2 Posty
Videalcop
(Videalcop)
Wiking
Witam
27.10.2020 bede na lotnisku w Oslo Gardermoen i potrzebuje sie przedostac na Sandefjord Torp
Nie mówie po Norwesku tylko Polski jakas szczególowa informacja krok po kroku. Może ktoś pomoże jak najtaniej sie przedostac?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Videalcop napisał:
Witam
27.10.2020 bede na lotnisku w Oslo Gardermoen i potrzebuje sie przedostac na Sandefjord Torp
Nie mówie po Norwesku tylko Polski jakas szczególowa informacja krok po kroku. Może ktoś pomoże jak najtaniej sie przedostac?

- Najtaniej.
- Najszybciej.
- Najbezpieczniej, jest jechać z jednego lotniska na drugie, zwykłą bezpośrednia koleją państwową.
Na stacji kolejowej w Sandefjord są podstawiane bezpłatne autokary na same lotnisko Torp.
Skoro potrafiłeś wejść na to wątpliwe forum i zadać takie prozaicznie sztampowe pytanie.
To również, potrafisz wejść na stronę lotniska Gardermoen i poszukać w odpowiednich zakładkach info, na temat podróży między lotniskami rzeczoną wyżej koleją.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
najtaniej to piechota ale ja ostatnio zaczalem jezdzic 'Tesla Torp', tak sobie wpisz na FB gdyz dowoza szybko pod adres, sa troche drozsi od busow, ok 30 % ale to wszystko krocej trwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok