Hej,
Dziele sie z Wami przegrana walka o moj glos wyborczy . Przygoda z represjonowana demokracja.

Nie dotarl do mnie obiecany pakiet wyborczy. Czy jestem nieszczesliwym wyjatkiem . Czy wiecej jest takich osób?

Poprosilam wczoraj o Pomoc Ambasady - o alternatywne I konstruktywne drugie rozwiazanie emailem i telefonicznie .

Szybka odpowiedz konsula:
- nie ma alternatywy
- mam sprobowac skontaktowac sie ze swoim listonoszem.
- potwierdzil takze , ze nie ma fizycznie mnie na liscie 300 osob - zwrotow pakietow wyborczych do ten pory 10.07 ok 13tej.

Na pytanie czy bedzie udzielona mi asysta jutro( sobota ) gdybym nie dostala Pakietu:
- kontaktuja sie z poczta Norweska by ta tez jutro dostarczyla pakiety
- nie, nie bedzie Żadnej informacji o Pomocy na oficjalnej stronie ambasady
- Telefon ambasady Bedzie nieczynny
- nie, nie ma numeru sledzenia przesylki-Tak wazny DOKUMENT ZOSTAL WYSLANY listem ZWYKLYM
Jedynie obiecano mi , ze oddzwonia jutro jakby przyszedl zwrot mojego pakietu.

Sprawdzilam
Na poczcie w moim Sasiedztwie Oslo Vinderen - Rema1000 - ok 15tej
Nie ma pakietu , nie ma zwrotu - sprawdzilam fizycznie zwroty nic nie

Odeslana zostalam do serwisu konsumenckiego poczty norweskiej:

Po 40 minutach dodzwonilam sie :
Nie Moga mi pomoc - odsylaja mnie do Ambasady , po dalszym naleganiu:
- niestety nie moga podzielic sie numerem do dystrybucji poczty - by znalezc fizycznie moj pakiet -Sa Juz po pracy , info poufne, weekend nie pracuja
- poczta jest o wiele wolniejsza bo to lipiec -poczta co drugi dzien

Sprawdzilam oficjalna strone ambasady - zero informacji o pomocy gdyby pakiety nie Przyszly
Facebook ambasady - mail post - ze dogadali sie z poczta norweska by ta jutro dostarczyla wszystkie zwroty I pakiety do ambasady - ktore mama w rozdzielni/ dystrybucji


Sobota - prawie 16ta :
- Ciagle nie mam pakietu
- post o zwrotach na facebooku zniknal
- jestem ciagle pod telefonem / mam nadzieje ze konsul oddzwoni zobiecana informacji o moim
- telefon do ambasady - dziala, ale Tylko Poczta Glosowa

Czy jestem sama ? Chyba mam ochote przejsc sie jutro pod Ambasadę. Czy Ktos ma ochotę dolaczyc?

Pozdrawiam, Magda

P.S. Ci co moga -GŁOSUJCIE !!!

E-mail: