Witam mam pytanie jak uzyskać stały numer gdzie trzeba się udać i jakie dokumenty są potrzebne nadmienie że w Norwegi przebywam 10 miesięcy i mam prace na czas nie określony z góry dziękuje
6 Lat temu
1 NOK
Szukamy osoby, która w ciągu ostatniego roku sprowadziła swój samochód z Norwegii do Polski lub dopiero planuje to zrobić. Oferujemy pomoc w odzyskaniu części opłat. Jeżeli jesteś w takiej sytuacji, to szukamy właśnie Ciebie! A może znasz kogoś, kto sprowadził swój samochód z Norwegii do Polski? Daj mu znać, że pomożemy w tej sprawie. Zapraszamy do wypełnienia formularza. Formularz lub kontaktu na info@multinor.no