Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nav - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O EWA J leszek sz. Zbigniew Karpinski Kasia K PASSANGER WR jacek lytaw Radoslaw . Patryk D. Tadzem dan811309 (1790 niezalogowanych)
7 Postów
Tadzem
(Tadzem)
Wiking
Potrzebuje pomocy!!!Poszukuję osoby która pomogła by w wykonaniu telefonu do NAV,przebywała na zwolnieniu chorobowym do 10 kwietnia,do tej pory nie dostałem wypłaty chorobowego,nie jestem w stanie sam zadzwonić,nie znam języków.prosze o pomoc,jestem zrezynowany i bez pieniędzy
Edit
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
Radoslaw .
(raddek)
Nowicjusz
Napisz wiecej szczgolow, zwolnienie Polskie czy Norweskie,czy dostałeś jakis list z NAV, czasem brakuje dokumentów które trzeba dosłać. Nav wysyła list na adres zarejestrowany w Norweskiej ewidencji ludności czyli taki jaki podałeś na początku. Czy posiadasz D-number czy stały numer personalny, jezeli stały numer to wiekszosc informacji znajdziesz na stronie NAV
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tadzem
(Tadzem)
Wiking
Posiada tymczasowy numer,dwa miesiące temu dostałem info z Nav na adres w Polsce,dotyczyła tego iż zakładałem błędne oświadczenia własne do zwolnień lekarskich,nieaktualny wzór.Pobralem aktualne że strony Nav,wypelnilem,wysłałem i wciąż cisza,wypłaty brak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok