WITAM! CZY ZNAJDZIE SIE KTOS KTO MA MOZLIWOSC PRZY OKAZJI ZABRAC ZIMOWE OPONY DLA MOJEGO SYNA Z LILLEHAMMER DO KRISTIANSAND ? BARDZO PROSZE ! OCZYWISCIE ZA OPLATA ! TEL 998 95752 ! Z GORY DZIEKUJE !
6 Lat, 7 Miesięcy temu
1 NOK
Witaj, Szukam nowego miejsca do życia i pracy, bo fabuła w Polsce właśnie zakończyła sezon. Kilka słów o mnie; Techniczno-operacyjny człowiek od zadań specjalnych — zawodowo pilnuje, żeby budynki działały, wykonawcy odbierali telefony, a rzeczy oznaczone jako „pilne” nie zamieniały się w katastrofę budowlaną. Doświadczenie zdobyte przy dużych obiektach komercyjnych, środowisku przemysłowym oraz projektach związanych z konstrukcjami ...