witam czy ktoś ma lub wie jak załozyć sobie taką karte ?? nie mylić z kartą paliwową , będze ogromnie wdzieczny
6 Lat, 9 Miesięcy temu
1 NOK
️Cieśla Szalunkowy / Zbrojarz / Betoniarz – Praca w Norwegii Dobra praca to nie tylko stawka godzinowa. To pewność, że za kilka miesięcy nadal będziesz miał projekt, terminową wypłatę i zespół, na którym możesz polegać. Właśnie dlatego Stenseth & RS Entreprenør AS (SRS), będąca częścią AF Gruppen, poszukuje doświadczonych cieśli szalunkowych, zbrojarzy oraz betoniarzy do projektów realizowanych na terenie całej Norwegii. ...