Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Anulowany prom kristiansand hirtshals - Norwegia

1 Post
Karolina Maj
(KarolinaMaj)
Wiking
Czesc, Jestesmy w Norwegii na urlopie. Jutro mieliśmy wracać promem Fjord Line z Kristiansand do Hirtshals, ale otrzymaliśmy informacje ze przeprawa została odwołana że względu na pogodę. Wiadomość od operatora jest dość lakoniczna. Żadnych szczegółów jakie mamy alternatywne opcje itp. Czy mieli Państwo może doswiadczenie z taka sytuacja? Nie bardzo wiemy co robić, a infolinia jest nieczynna od 15 w sobotę, aż do poniedziałku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
KarolinaMaj napisał:
Czesc, Jestesmy w Norwegii na urlopie. Jutro mieliśmy wracać promem Fjord Line z Kristiansand do Hirtshals, ale otrzymaliśmy informacje ze przeprawa została odwołana że względu na pogodę. Wiadomość od operatora jest dość lakoniczna. Żadnych szczegółów jakie mamy alternatywne opcje itp. Czy mieli Państwo może doswiadczenie z taka sytuacja? Nie bardzo wiemy co robić, a infolinia jest nieczynna od 15 w sobotę, aż do poniedziałku.Wejdź na stronę tej konkretnej linii i może czegoś więcej dowiesz się na firmowym czacie.
Dzisiaj w południe, ogłoszono POMARAŃCZOWY ALARM DLA NADBRZEŻNYCH GMIN.
To tyle, co mogę na tą chwilę, tobie doradzić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
KarolinaMaj napisał:
Czesc, Jestesmy w Norwegii na urlopie. Jutro mieliśmy wracać promem Fjord Line z Kristiansand do Hirtshals, ale otrzymaliśmy informacje ze przeprawa została odwołana że względu na pogodę. Wiadomość od operatora jest dość lakoniczna. Żadnych szczegółów jakie mamy alternatywne opcje itp. Czy mieli Państwo może doswiadczenie z taka sytuacja? Nie bardzo wiemy co robić, a infolinia jest nieczynna od 15 w sobotę, aż do poniedziałku.

Sztorm to sztorm. Nie ma alternatywnych opcji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Asikhb napisał: Nie ma alternatywnych opcji.
E tam, Wyjście jest zawsze, na ten przykład:
- denerwować się i szarpać na wszystkie strony, szukając innej drogi.
- cieszyć się z dodatkowego wolnego czasu, usiąść spokojnie w przy promowym hotelu w kawiarni i delektować się serwowanymi napojami i to nie tylko kawą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Asikhb napisał: Nie ma alternatywnych opcji.
E tam, Wyjście jest zawsze, na ten przykład:
- denerwować się i szarpać na wszystkie strony, szukając innej drogi.
- cieszyć się z dodatkowego wolnego czasu, usiąść spokojnie w przy promowym hotelu w kawiarni i delektować się serwowanymi napojami i to nie tylko kawą.


To akurat są też ogólne pomysły na życie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok