Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Rasizm w urzędzie - Norwegia

3 Posty
Wiking
Czy jest ktoś kto został żle potrktowany w urzędziie gminy, ze względu na swoją narodowość? Spotkało mnie to i chciałbym się kogoś poradzić, jak tą sprawę załatwić? Pozdrawiam Zbigniew
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...podaj wiecej szczegòłòw
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Monika Grzybowska
(MonikaGrzybowska)
Początkujący
Źle potraktowany to znaczy co? Wyrzucili cie z urzedu bo jesteś polakiem? Ktoś ci ubliżył wyzwał obraził? O jaki urząd chodzi? Weź ty konkretnie napisz jak wyglądała sytuacja.. ja niestety częściej spotykam się ze ,,złym traktowaniem" i chamstwem w urzędach w polsce niż tutaj hehe... nie lubię głupców wiec brak podstawowej wiedzy u osoby na stanowisku która powinna ja posiadać mnie denerwuje..zresztą to samo w NO..oni nie wiedzą. .rozkładają rączki i się uśmiechają a ty kombinuj człowieku hehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(LoneRider)
Wiking
Ja to bym na początek podziękował rodakom bo to oni od lat na to pracowali swoim zachowaniem, na obczyźnie gdzie w Europę nie wyjedziesz wszędzie Cię to spotka a to właśnie dzięki rodakom. Lepiej się przyzwyczajaj bo opinia na którą się pracowało od lat nie zniknie nagle. Ja się kiedyś pytałem czemu Polacy nie są lubiani odpowiedź była prosta . A tu w szczególności ucieka przed Polskim prawem sporo Polaków
Skoro pracowaliśmy na tą opinię jakieś 40 lat no to odpracowanie jej zajmie jakieś 120
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Agnieszka Dabkowska
(AgnieszkaDabkowska)
Wiking
to zalezy od sytuacji, w jakim jezyku sie porozumiewales/as i czy zostales/as poprawnie zrozuminy/na. Nie od dawna wiadnomo ze ktos kto nie jest krajowcem(objokrajowcem) bedzie traktowany "inaczej", i czy tez czasami nie trafiles /as na nietolarancyjna osobe.
Brak wiecej szczegolow z twojej strony.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok