Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Parking Oslo - Norwegia

4 Posty
Krystian19831 Woch
(Krystian19831)
Wiking
Witam serdecznie
Czy godziny pod znakiem parking np. 9-20 oznaczają, że można parkować tylko w tych godzinach? A pomiędzy 20.00 a 9.00 jest zakaz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Krystian19831 Woch
(Krystian19831)
Wiking
Pytam bo dostałem mandat. Byłem pewien że od 9 do 20.00 jest płatny a od 20 do 9.00 bezpłatny. Zaparkowalem na 2 godziny bo to był max na tym parkingu od 19.00 do 21.00 i nawet wykupiłem bilet w parkomacie też od 19.00 do 21.00 a jak przyszedłem to znalazłem mandat na 600 koron.
Wnioskuję z tego że po godzinie 20.00 nie mozna parkować. Czy dobrze myślę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Na mandacie, masz napisaną podstawę tej kary. Poszukaj w przepisach które tam są wyszczególnione, oraz na regulaminie który jest na danym parkingu umieszczony a zwłaszcza na parkomacie. Ostatnio w Oslo pozmieniały się przepisy parkowania. a łapiduchy z tego korzystają, jak masz ten bilet z opłatą to ja bym się mimo wszystko odwołał. Papier cierpliwy a 600 koron drogą nie chodzi/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Krzysztof Lachowski
(KrzysiekO)
Wiking
A poniżej nie było informacji np. 1 time? Wtedy od 9 do 20 można stać max 1h i może przekroczyłeś czas
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Krystian19831 Woch
(Krystian19831)
Wiking
Bylo napisane 2 time.
Podejrzewam że mogłem stać 2 godziny ale tylko pomiędzy 9 a 20.
A ja stałem od 19 do 21 :/ stąd mandat
Czyli od 20.00 do 9.00 jest zakaz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok