Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

jakich użyć argumentów - Norwegia

Czytali temat:
TORTY - Moss tomasz kuzaj (1051 niezalogowanych)
16 Postów
Michal T...
(migdal81)
Wiking
Cze wszystkim, jakich uzyć argómentów zeby dostć pieniądze z Komuny na zakup domu, juzraz próbowałem i odpowiedź była negatywna dlatego Pomożecie???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Tzn. mamy sie zrzucic na ten dom ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
piotr kasprzak
(traveleroslo)
Początkujący
Nie jestem pewien... ale raczej jesli raz odmowili to bedzie ciezko... maja swoj kalkulator , ktory jest zupelnie z kosmosu... Latwiej jest dostac pozyczke w banku... poza tym komuna ma wyzsze opodatkowanie, jedynym atutem jest umozenie czesci kredytu chyba po 10 latach... ale suma sumarum ja polecam bank
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
107 Postów
Kasia kkkkk
(Kosacha)
Początkujący
Komuna ma nizsze oprocentowanie niz bank.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
piotr kasprzak
(traveleroslo)
Początkujący
sorki masz racje... ma bodajze 1%nizsze przy rychomym opodatkowaniu... napisalem bez sprawdzenia... zasegurowalem sie rozmowa z kumplem ktory staral sie o pozyczke w komunie... cala reszte na dobra sprawe oparlem tez na jego doswiadczeniu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
migdal81 napisał:
Cze wszystkim, jakich uzyć argómentów zeby dostć pieniądze z Komuny na zakup domu, juzraz próbowałem i odpowiedź była negatywna dlatego Pomożecie???
Proponuję pójść jeszcze raz do komuny do tego samego działu co Tobie tego kredytu odmówił i ...
POWIEDZIEĆ , ŻE JEŻELI TEGO KREDYTU TOBIE NIE UDZIELĄ TO SOBIE STRZELISZ W ŁEB...

MASZ GWARANTOWANE ,ŻE OD RAZU DOSTANIESZ TEN WYMARZONY DOM I TO BEZ ŻADNEGO KREDYTU...!!!

Bez klamek również ... i będziesz miał kłopot rozwiązany...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
gabriel napisał:
migdal81 napisał:
Cze wszystkim, jakich uzyć argómentów zeby dostć pieniądze z Komuny na zakup domu, juzraz próbowałem i odpowiedź była negatywna dlatego Pomożecie???
Proponuję pójść jeszcze raz do komuny do tego samego działu co Tobie tego kredytu odmówił i ...
POWIEDZIEĆ , ŻE JEŻELI TEGO KREDYTU TOBIE NIE UDZIELĄ TO SOBIE STRZELISZ W ŁEB...

MASZ GWARANTOWANE ,ŻE OD RAZU DOSTANIESZ TEN WYMARZONY DOM I TO BEZ ŻADNEGO KREDYTU...!!!

Bez klamek również ... i będziesz miał kłopot rozwiązany...


Zaintrygowała mnie taka możliwość, pierwsze słyszę o tym że komuna daje kredyty?
Czekam na odpowiedź od kogoś obeznanego w temacie.
ironia mode ON
(bo na fioletowo to już wszyscy merytorycznie się wypowiedzieli)
Ironia mode OFF
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Michal T...
(migdal81)
Wiking
Jeżeli chcesz kupić dom a nie masz wkładu własnego to możesz starać się w komunie o tzw. startlan, jest to pożyczka startowa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
migdal81 napisał:
Jeżeli chcesz kupić dom a nie masz wkładu własnego to możesz starać się w komunie o tzw. startlan, jest to pożyczka startowa Tylko aby taka pożyczkę otrzymać trzeba spełnić szereg warunków zawartych w wytycznych jakie każda Kommuna ustala Indywidualnie dla danego regionu , podyktowane własnymi specyficznymi warunkami gospodarczo demograficznymi i tyle ...
Jeżeli takich warunków nie spełniasz to rybka....
Przecież na decyzji odmownej podano Tobie przyczyny odmowy ...
JAKI JEST PROBLEM BYŚ NAM TE SKŁADNIKI TUTAJ UDOSTĘPNIŁ ... oczywiście bez danych osobowych...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
darius darius
(darkos5555)
Wiking
Zgadzam sie z kolegą......Moj przyjaciel stał sie nabywca własnego domu i powiem ci ze , to nie było takie łatwe....ale jezeli chcesz wiecej wiedziec na ten temat, zawsze moge popytac,,,,Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok