Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
TORTY - Moss tomasz kuzaj (1091 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
Zuzu napisał: (bo na fioletowo to już wszyscy merytorycznie się wypowiedzieli)
Ironia mode OFF


POSŁUCHAJ UWAŻNIE....
Jest takie mądre przysłowie ludowe ...". NIE RUSZAJ GÓWNA NIE BĘDZIE ŚMIERDZIAŁO..".

DLATEGO ... ZAKAMUFLOWANY , ŻAŁOSNY , MAŁY KONFIDENCIE , ODPIEPRZ SIĘ ODE MNIE I OMIJAJ ZE SWOIMI KOMENTARZAMI MOJE WYPOWIEDZI Z DALEKA..a będziesz miał spokój i nie będzie śmierdziało z Mojej strony o Twoim donosicielstwie....


TAKIE postępowanie z Twojej strony , będzie pożyteczne dla obu stron a i mniej będziesz się stresował ...

PAMIĘTAJ BY TEN POST BYŁ OSTATNIM... SKIEROWANYM OD CIEBIE W MOIM KIERUNKU...!!! .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Ja tam chce tylko tego żeby ludzie pisali na temat, nic więcej.
Ktoś tu po prostu nie rozumie mojej wypowiedzi (moich poprzednich wypowiedzi zarazem) niestety

Dla podbudowania własnego ego, czy odreagowania problemów dnia codziennego trzeba "pojechać" kogoś na forum żeby poczuć się lepiej?(takie hobby jak widzę )
Niestety brakuje mi inteligencji żeby to zrozumieć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
549 Postów
Grzegorz K
(Grzes203)
Wyjadacz
Zuzu napisał:
Ja tam chce tylko tego żeby ludzie pisali na temat, nic więcej.
Ktoś tu po prostu nie rozumie mojej wypowiedzi (moich poprzednich wypowiedzi zarazem) niestety

Dla podbudowania własnego ego, czy odreagowania problemów dnia codziennego trzeba "pojechać" kogoś na forum żeby poczuć się lepiej?(takie hobby jak widzę )
Niestety brakuje mi inteligencji żeby to zrozumieć.


To dlaczego się po prostu nie przeniesiesz na inne forum, tam gdzie pisze się tylko na temat??
Jest takich pełno w sieci. Uwiesiłeś się tutaj i jakiegoś Don Kichota udajesz. Po co??
Sam sobie zaprzeczasz w większości wypowiedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Michal T...
(migdal81)
Wiking
a ty Gabryjel nie jesteś za bardzo do przodu?? wydaje mi sie że za mądry jesteś.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
migdal81 napisał:
a ty Gabryjel nie jesteś za bardzo do przodu?? wydaje mi sie że za mądry jesteś.


Gabryiel ma niestety 100 % racji....ktos tu strzelal z ucha do administracji a teraz oczekuje zrozumienia ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
migdal81 napisał:a ty Gabryjel nie jesteś za bardzo do przodu?? wydaje mi sie że za mądry jesteś.
Nawet gdyby tak było ... to co w związku z tym...? .
Przeszkadza To Tobie jakoś specjalnie...? .
Masz jakiś indywidualny problem w samoocenie ... ? .

JAKICH użyć argumentów by każdy temat nie kończył się podobnym tekstem... "" ...to jest złe... , to do dupy... ,
ten z kolei post wykasować .... a to...a tamto...a sram to..."" .

Jeżeli Ktoś nie jest w danym temacie , to niech nie zabiera głosu....
Mnie jak nie leżą tematy w dziale... Med... to tam po prostu nie zaglądam i nie udzielam się ... NIE KRYTYKUJĘ takich czy innych tematów i postów....

BO CO DLA MNIE JEST ..."dnem totalnym"...dla innego może być odskocznią od smutnych realiów dnia wczorajszego , może być kopalnią wiedzy tylko Jemu potrzebnej a Mnie już nie...
I czy dlatego te tematy mają być kasowane...??? .

SKORO DLA CIEBIE JESTEM ZA BARDZO DO PRZODU i nie nadążasz za Moim tokiem myślenia... TO OMIJAJ MOJE WYPOWIEDZI Z DALEKA...

."..GÓWNO wtedy nie będzie Tobie śmierdzieć..."
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Michal T...
(migdal81)
Wiking
więc czemu sie udzielasz na tematy, jak piszesz "nie wypowiadasz sie na tematy o których niemasz pojęcia!" masz dom? starałeś sie go kupic? wiesz jakie są procedury takiego zakupu? wypowiedz się, napisz coś co mnie zainteresuje w tej sprawie, a nie prawisz kazania które nie mają sensu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
migdal81 napisał:
więc czemu sie udzielasz na tematy, jak piszesz "nie wypowiadasz sie na tematy o których niemasz pojęcia!" masz dom? starałeś sie go kupic? wiesz jakie są procedury takiego zakupu? wypowiedz się, napisz coś co mnie zainteresuje w tej sprawie, a nie prawisz kazania które nie mają sensu.
WYLUZUJ FACET BO CI PIKAWA STANIE...

Ten konkretny temat... nie dotyczy tego co Ciebie interesuje ...
To dlaczego TU wlazłeś...?

Dowartościować się chciałeś ...czy masz kłopoty z interpretacją i klasyfikacją czytanego tekstu...

ŻALISZ się jak przedszkolak...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Michal T...
(migdal81)
Wiking
słuchaj KMIOTKU mam to głęboko kim i jakim ty człowiekiem jestes, pierdzielisz mi ze gdzieś wszedłem, ze sie udzielam, a to temat który ja otworzyłem i jezeli nie zamierzasz pomóc to wypat FILOZOF dupe KOPANY
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
migdal81 napisał:
słuchaj KMIOTKU mam to głęboko kim i jakim ty człowiekiem jestes, pierdzielisz mi ze gdzieś wszedłem, ze sie udzielam, a to temat który ja otworzyłem i jezeli nie zamierzasz pomóc to wypat FILOZOF dupe KOPANY
ZAŁOŻYŁEŚ DWA TEMATY ... może zajrzyj do tego Drugiego... FILOZOFIE ...
Faktem jest ,że się trochę zamotałem... niemniej zasugerowałem się właśnie tamtym tematem który SAM założyłeś ...
TAKIE SĄ WŁAŚNIE SKUTKI POWIELANIA przez te same Osoby tych samych tematów...!!! .
W związku z Tym KMIOTEK JUŻ TOBIE NIC WIĘCEJ NIE DORADZI...
SZUKAJ SOBIE ... PANA...lub lepiej od razu Księcia...

PA ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok