Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1421 niezalogowanych)
1 Post

(Przeszczery)
Wiking
harley01041981 napisał:
a jak ktoś nie zna nowskiego to skod ma wiedzieć co tam pisze

a to jak ty sobie wyobrazasz prace w norwegii bez norweskiego?
jest takie cos jak google tlumacz
tam sobie to przetlumacz
ja juz duzo zrobilem i
limit dobrych uczynkow na dzien dzisiejszy
wyczerpany!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
Marcin :)
(Marcinlbn)
Początkujący
gabriel napisał:
molo1212 napisał:
[b]...czy wy wszyscy jestescie nastawieni na nie nie ma pracy byles kiedys w uk to wtedy sie przekonasz co polak potrafii jak jeden drugiemu dolki kopie jedz tam i srobuj zobaczymy co wtedy zrobisz
A PO CO MY MAMY JECHAĆ DO JAKIEGOŚ tam....UK... nam jest tu dobrze...
Nikt Wam nie karze TU przyjeżdżać ... skoro w UK tak dobrze...
Ja Tobie napiszę czego MY tu się obawiamy....
TYCH SZUMOWIN Z TEGO ....UK.... dresiarzy ... i innego motłochu który łyknął trochę wysp i tu Panoszy się jak watażka ...
JA boję się BANDYTYZMU KTÓRY POWOLI ZALEWA NORGE w postaci NASZYCH ZIOMALI....
TEGO CHAMSTWA i NACHALNOŚCI...
W tamtym roku trzech przyjezdnych polaczków z WYSP w Oslo zabiła Norga na ulicy tylko dlatego że uderzył ręką w karoserię ich auta...
I TYLKO nie mów , że to nieprawda bo wszystko widać na filmie jak kopią i tłuką faceta ... a później spokojnie odjeżdżają ...
Dobrze ,że Ich zaraz złapali i posadzili tam gdzie ich miejsce...
DLATEGO mam taki odruch obronny jak czytam ....ŻEBRANINĘ...o jakąkolwiek pracę ...
JAKĄKOLWIEK....JAKĄKOLWIEK...
WON... WYSPIARSKIE ... ŻEBRZĄCE.... ŚMIECIE... TAM SKĄD PRZYJECHALIŚCIE...!!! .


strasznie generalizujesz człowieku, uważasz że do UK normalni ludzie nie wyjeżdżają? albo że do Norwegii tylko "śmietanka" przyjeżdża bo akurat ty tu jesteś?

Jetem w Norwegii od 4 miesięcy, z polakami praktycznie nie mam kontaktu... i cieszę się z tego bardzo, w Norwegii bardzo łatwo rozpoznać Polaka... albo stoi w kolejce w sklepie z chlebem i 6scio pakiem browarku albo 80% słów które wymawia to k****... jakby zapomniał tego jednego słowa to pewnie wysłowić by się nie potrafił.

Koleżanka z Norwegii która pracuje jako pielęgniarka powiedziała mi ostatnio że w szpitalu mają polskie poniedziałki w pracy... bo ludzie się zapiją i później trafiają do szpitala. To jest Twoim zdaniem ta śmietanka polaków mieszkająca w Norwegii? Chyba masz tu raczej na myśli tą samą hołotę co jest w UK. Nie tobie decydować kto może tu przyjechać a kto nie. Jeśli nie masz nic do powiedzenia w temacie to też się nie odzywaj. Wśród tych wszystkich Polaków są też ludzie tacy jak Ty... a ty wszystkich nazywasz hołotą... w ten sposób obrażasz zarówno siebie i mnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Marcinlbn napisał:
gabriel napisał:
molo1212 napisał:
[b]...czy wy wszyscy jestescie nastawieni na nie nie ma pracy byles kiedys w uk to wtedy sie przekonasz co polak potrafii jak jeden drugiemu dolki kopie jedz tam i srobuj zobaczymy co wtedy zrobisz
A PO CO MY MAMY JECHAĆ DO JAKIEGOŚ tam....UK... nam jest tu dobrze...
Nikt Wam nie karze TU przyjeżdżać ... skoro w UK tak dobrze...
Ja Tobie napiszę czego MY tu się obawiamy....
TYCH SZUMOWIN Z TEGO ....UK.... dresiarzy ... i innego motłochu który łyknął trochę wysp i tu Panoszy się jak watażka ...
JA boję się BANDYTYZMU KTÓRY POWOLI ZALEWA NORGE w postaci NASZYCH ZIOMALI....
TEGO CHAMSTWA i NACHALNOŚCI...
W tamtym roku trzech przyjezdnych polaczków z WYSP w Oslo zabiła Norga na ulicy tylko dlatego że uderzył ręką w karoserię ich auta...
I TYLKO nie mów , że to nieprawda bo wszystko widać na filmie jak kopią i tłuką faceta ... a później spokojnie odjeżdżają ...
Dobrze ,że Ich zaraz złapali i posadzili tam gdzie ich miejsce...
DLATEGO mam taki odruch obronny jak czytam ....ŻEBRANINĘ...o jakąkolwiek pracę ...
JAKĄKOLWIEK....JAKĄKOLWIEK...
WON... WYSPIARSKIE ... ŻEBRZĄCE.... ŚMIECIE... TAM SKĄD PRZYJECHALIŚCIE...!!! .


strasznie generalizujesz człowieku, uważasz że do UK normalni ludzie nie wyjeżdżają? albo że do Norwegii tylko "śmietanka" przyjeżdża bo akurat ty tu jesteś?

Jetem w Norwegii od 4 miesięcy, z polakami praktycznie nie mam kontaktu... i cieszę się z tego bardzo, w Norwegii bardzo łatwo rozpoznać Polaka... albo stoi w kolejce w sklepie z chlebem i 6scio pakiem browarku albo 80% słów które wymawia to k****... jakby zapomniał tego jednego słowa to pewnie wysłowić by się nie potrafił.

Koleżanka z Norwegii która pracuje jako pielęgniarka powiedziała mi ostatnio że w szpitalu mają polskie poniedziałki w pracy... bo ludzie się zapiją i później trafiają do szpitala. To jest Twoim zdaniem ta śmietanka polaków mieszkająca w Norwegii? Chyba masz tu raczej na myśli tą samą hołotę co jest w UK. Nie tobie decydować kto może tu przyjechać a kto nie. Jeśli nie masz nic do powiedzenia w temacie to też się nie odzywaj. Wśród tych wszystkich Polaków są też ludzie tacy jak Ty... a ty wszystkich nazywasz hołotą... w ten sposób obrażasz zarówno siebie i mnie.



chooopie....to TY nie wiesz??

w NO mieszka tylko "kwiat polskiej inteligencji" ..poczytaj inne tematy...

w Oslo to kazdy pracuje w ambasadzie ( niewazne jakiej...), w skateetaten ( na wysokim stolku.....siedzi )..

tutaj jak norweg uslyszy polaaaka to normalnie w pas sie klania..taki szacun maja dla naszych ziomali.....

tutaj nie ma miejsca dla budowlancow czy tez sprzataczek...oo nie...



pozdr

i powodzenia w SZUKANIU pracy a nie w CZEKANIU na prace
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Dominik Hartleb
(harley01041981)
Wiking
przez Google to ja to wiedziałem .Dużo zrobiłeś ,tylko ty tak myślisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Michal Kozi.....
(kosma1410)
Nowicjusz
Marcinlbn - nie dziw sie, niektuzy sa tu w NO zbyt dlugo ,dobrze ze pisac potrafia jeszcze po POLSKU a jak jada do PL to zapomijaja sluw . poczytaj na forum co jeden /na madrzejszy od proboszcza a sloma wystaje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Wiecie co, poszukujący pracy w Norwegi
Najbardziej mnie śmieszy a zarazem wkurza ten wasz tekst:jestem murarzem, malarzem,piekarzem itd.ale mogę robić wszystko Czy jadąc do UK też tak żeście się reklamowali?
Jeśli możecie robić wszystko,to czemu w kraju nie chcecie pracować?
Dziękuję za uwagę,tu mówił Jarząbek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Dominik Hartleb
(harley01041981)
Wiking
wiedział co wiedział ;p
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
harley01041981 napisał:
wiedział co wiedział ;p


Noooooooooooo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Przeszczery)
Wiking
harley01041981 napisał:
przez Google to ja to wiedziałem .Dużo zrobiłeś ,tylko ty tak myślisz

a ty mondry
wydaje mi sie ze zrobilem wiecej w poszukiwaniu
pracy dla ciebie
niz ty sam
we lbach wam sie juz chyba pojebalo
nawet sobie w wyszukiwarke nie potrafisz wpisac
nazwy zawodu jaki wykonujesz
zamiast tu farmazony wypisywac to mialbys juz
dwie linijki CV napisane
a tak dalej jestes w dupie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Dominik Hartleb
(harley01041981)
Wiking
kto ci powiedzial ze ja szukam ja tylko dyskutuje to przeciesz forum .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok