Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Nordea Bank Konto internetowe - Norwegia

2 Posty
Pawel Paul
(Dudek80)
Wiking
Witam.Potrzebuje osoby która jest w stanie pomóc mi w załatwieniu formalności odnośnie konta bankowego w Nordea.Konto posiadam już około 10 lat a nie mam konta internetowego.Jest to uciązliwe,gdyż robiąc przelew trzeba sie umawiać na wizytę w banku oraz przed wizytą dzwonić na infolinię.Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Justyna0108
(Justyna0108)
Wiking
Żeby mieć dostęp do konta internetowego w banku nordea potrzebujesz stały numer personalny. Jak będziesz miał numer personalny idziesz do banku i bez problemu Ci otworzą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Pawel Paul
(Dudek80)
Wiking
Dzieki wielkie tylko pewnie biurokracji jest z przejsciem z d nummer na foldsnummer.Dziekuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Justyna0108
(Justyna0108)
Wiking
Nie jest az tak zle umowa o prace sprzed 6 msc, umowa o mieszkanie, wiadomo paszport, lepiej miec lønnslipy za 6 msc, zaswiadczenie o nadaniu d-nummer i pozwolenie z policji i jeszcze wypelnione podanie o zmiane d-nummeru (dadza na miejscu) Chyba to wszystko o ile dobrze pamietam. No i umowic sie na wizyte. Nie wiem jaki masz rejon. Ja zalatwialam w Lillestrøm i odbylo sie bez problemu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok