Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Eukontrol - Norwegia

Czytali temat:
Krzysztof ggggggg Jan Maryjan ja ja sweet man Łukasz Ch no wear rokokoko Darek1234 tomek18 Tomek18 lksz (973 niezalogowanych)
5 Postów
rokokoko
(rokokoko)
Wiking
Witam. Mam troche pordzewialego busa i w wakacje planuje go wyremontowac ale eu konczy mi sie za miesiac. Zna ktos moze jakis warsztat w østfold oslo lub gdzies w okolicach gdzie przymkli by troche oko technicznie jest w 100%ok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów

(morss.)
Stały Bywalec
rokokoko napisał:
Witam. Mam troche pordzewialego busa i w wakacje planuje go wyremontowac ale eu konczy mi sie za miesiac. Zna ktos moze jakis warsztat w østfold oslo lub gdzies w okolicach gdzie przymkli by troche oko technicznie jest w 100%ok.
Jedź na przegląd do najbliższego NAF o ile poza samą rdzą, auto jest naprawdę sprawne.
Jeżeli karoseria nie fruwa, to rdza nie jest tutaj przyczyną dyskwalifikacji auta./ jak w głupiej polandii/
Proponuję zrobić to jak najszybciej, później mogą być prawne problemy.
W norwegi, przegląd można bowiem zrobić, już na PIĘĆ MIESIĘCY PRZED UPŁYWEM danej ważności.
Później są jak zwykle problemy.
Zarejestruj się elektronicznie na > naf.no< wybierz dogodną lokalizację, termin, godzinę i po ptokach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
rokokoko
(rokokoko)
Wiking
Słyszałem właśnie ze do rdzy się bardzo nie czepiają ale tam rama jest już do roboty i obawiam się ze każą go zezłomować
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
160 Postów

(finsbury)
Stały Bywalec
male sprostowanie...dopoki rdza nei zagraza bezpieczenstwu to sie nei czepiaja ale jak rama jest zardziewiala to tylko na zlom. Teraz jak kupisz nowego busa z salonu to dostajesz 16 tys kr znizki gdyz starego zlomujesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok