Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zapytanie o staż zawodowy - Norwegia

Czytali temat:
24 Posty
Monika J
(moka73)
Wiking
Wieczór dobry Ludki.
Mam możliwość odbycia stażu zawodowego, na który kieruje mnie NAV-u. Trzy lub sześciomiesięcznego. Jest to forma praktycznej nauki polegająca na zdobywaniu wiedzy w miejscu pracy. Jest to forma bezkosztowa dla osoby zapewniającej praktykę. Może Ktoś z Was ma potrzebę zatrudnienia i przyuczenia do zawodu ? Nie piszę o swoim doświadczeniu zawodowym ani o wykształceniu i kursach. Dużo tego. Osobą zainteresowanym, chętnie prześlę CV i listy referencyjne od byłych pracodawców. Z racji, że dopiero uczę się języka, byłabym zachwycona( ach !) możliwością odbycia stażu w środowisku polskojęzycznym. Moc z Nami :*
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów

(WarmiaIMazury)
Nowicjusz
Dobry Wieczor!
Podaj chociaz swoja branze, bedzie latwiej cos znalezc.
k.
moka73 napisał:
Wieczór dobry Ludki.
Mam możliwość odbycia stażu zawodowego, na który kieruje mnie NAV-u. Trzy lub sześciomiesięcznego. Jest to forma praktycznej nauki polegająca na zdobywaniu wiedzy w miejscu pracy. Jest to forma bezkosztowa dla osoby zapewniającej praktykę. Może Ktoś z Was ma potrzebę zatrudnienia i przyuczenia do zawodu ? Nie piszę o swoim doświadczeniu zawodowym ani o wykształceniu i kursach. Dużo tego. Osobą zainteresowanym, chętnie prześlę CV i listy referencyjne od byłych pracodawców. Z racji, że dopiero uczę się języka, byłabym zachwycona( ach !) możliwością odbycia stażu w środowisku polskojęzycznym. Moc z Nami :*
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Saga80
(Saga80)
Wiking
Staż czy też praca ogólnie w polskim środowisku utrudni naukę języka. Chyba ideą i drugim obok praktyki zawodowej celem stażu byłaby nauka języka ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(3sort)
Stały Bywalec
moka73 napisał:
Wieczór dobry Ludki.
Mam możliwość odbycia stażu zawodowego, na który kieruje mnie NAV-u. Trzy lub sześciomiesięcznego. Jest to forma praktycznej nauki polegająca na zdobywaniu wiedzy w miejscu pracy. Jest to forma bezkosztowa dla osoby zapewniającej praktykę. Może Ktoś z Was ma potrzebę zatrudnienia i przyuczenia do zawodu ? Nie piszę o swoim doświadczeniu zawodowym ani o wykształceniu i kursach. Dużo tego. Osobą zainteresowanym, chętnie prześlę CV i listy referencyjne od byłych pracodawców. Z racji, że dopiero uczę się języka, byłabym zachwycona( ach !) możliwością odbycia stażu w środowisku polskojęzycznym. Moc z Nami :*

Hm..............oferta byla przez chwile interesujaca, ale...................
Jak "Moc z Wami",to niech bedzie z Wami i tak niech zostanie. Powodzenia zycze!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok