Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Pożyczka na budowę domu w Polsce - Norwegia

1 Post
Marcin Erber
(Marcin0302)
Wiking
Witam wszystkich.
Mam pytanko związane z kredytem hipotecznym na budowę domu w Polsce.
Niestety w Polsce nie chcą udzielić kredytu w złotówkach ponieważ pracuje w Norwegii.
Jeśli ktoś miał taka sytuacje i opanował ją to proszę o wypowiedź.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...ludzie czytajta forum
...3 godziny temu ogłaszało sie coś na forum własnie w tej sprawie
...zalecam ostrożnośc jakkolwiek
...bądż czujny jak jastrząb
...nie daj sie wycycka..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Wiking
Dzień dobry. Banki norweskie nie mają podpisanych umów z bankami w Polsce w sprawie kredytu hipotecznego. Nie można zatem wziąć kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości czy budowę domu w Polsce. Jedynym rozwiązaniem jest wzięcie kredytu konsumenckiego. Współpracujemy z 18 bankami działającymi na terenie Norwegii. Nasza pomoc jest całkowicie bezpłatna. Zapraszam do porównania ofert:

www.mojanorwegia.pl/porownanie-pozyczek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Marcin Erber napisał:
Witam wszystkich.
Mam pytanko związane z kredytem hipotecznym na budowę domu w Polsce.
Niestety w Polsce nie chcą udzielić kredytu w złotówkach ponieważ pracuje w Norwegii.
Jeśli ktoś miał taka sytuacje i opanował ją to proszę o wypowiedź.

Cztery lata temu ostatni raz moglbys wziasc kredyt hipoteczny jeszcze w zlotowkach pracujac w Norwegi, teraz z tego co wiem dostalbys kredyt w norweskiej walucie tylko.. jezeli w ogole bys dostal.., obecnie radze udac sie do Polskiego Banku i zapytac jakie masz szanse byc dluznikiem danego banku jezeli chodzi o Twoja sytuacje.. poniewaz przepisy sie ciągle zmieniają..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok