tak jak w temacie czy wiecie czy bedac w Norwegii moge zgłosic przywłaszczenie przez zagubienie telefonu w Polsce?Nie miałem czasu w polsce zgłosic bo samolot miałem nastepnego dnia.Stało sie to ponad miesiac temu.
8 Lat, 4 Miesięcy temu
1 NOK
Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Svelvik. W gabinecie możliwa jest komunikacja w języku polskim. Zespół jest międzynarodowy – większość pracowników mówi po polsku :) Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych tj.: - leczenie zachowawcze (tj wypełnienia,czyszczenie itp) - leczenie kanałowe - chirurgia - odbudowa protetyczna zniszczonych oraz brakujących zębów - ...