Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Problem z siłownią - Norwegia

2 Posty
Daany
(Daany)
Wiking
Witam,
Mam problem z siłownią, a raczej umową jaka z nimi zawarlem. Zobavzylem karnet za 149kr wiec zainteresowany poszedlem i kupilem. Podpisujac umowe zekomo ekspiedent sie pomylil i wystawil fakture na 12miesiecy za 7tys kr. Zobaczylem blad powiedzialem ze tylko na miesiac mnie interesuje przeprawil to, podal mi wlasciwa fakture. Podpisalem i poszedlem cwiczyc. Po dwoch tygodniach karnetu musialem opuscic norwegie i obecnie przebywam w polsce. Wlasnie sie dowiedzialem ze na miejsce zakwaterowania przychodza rachunki za silownie( jeden od nich drugi od firmy windykacyjnej) obawiam sie ze rachunki beda wzrastac i to sie nie skonczy do konca roku karnetu. Pomozcie co zrobic? Na moje nieszczescie na meilu mam tylko ta umowe na rok
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Miroslaw Kiersznik
(MIRAS1970)
Wiking
Na wiekszosci silowni jest okres wypowiedzenia 1miesiac.pewnie tego nie doczytales na umowie i beda pobierac kase z konta albo slac rachunki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok