Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Podejmę dowolną pracę w Norwegii - Norwegia

2 Posty
onyx01
(onyx01)
Wiking
Dobry wieczór.
Podejmę stałą pracę w Norwegii w dowolnym charakterze. Mogę zacząć od zamiatania, rąbania drewna, mycia samochodów. Planuję wraz z rodziną przeprowadzić się do tego pięknego kraju na stałe.
Mam 31 lat, żonę i dwójkę dzieci w wieku 2 lat i 2 miesięcy. Chciałbym zapewnić im spokojną przyszłość, której w Polsce niestety nie widzę.
Jestem sumienny, punktualny i odpowiedzialny. Szybko się uczę. Nie posiadam żadnych nałogów. Nie palę i stronię od alkoholu.
Doświadczenie w branży stolarskiej, budowlanej i informatycznej.
CV na życzenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
onyx01 napisał:
Dobry wieczór.
Podejmę stałą pracę w Norwegii w dowolnym charakterze. Mogę zacząć od zamiatania, rąbania drewna, mycia samochodów. Planuję wraz z rodziną przeprowadzić się do tego pięknego kraju na stałe.
Mam 31 lat, żonę i dwójkę dzieci w wieku 2 lat i 2 miesięcy. Chciałbym zapewnić im spokojną przyszłość, której w Polsce niestety nie widzę.
Jestem sumienny, punktualny i odpowiedzialny. Szybko się uczę. Nie posiadam żadnych nałogów. Nie palę i stronię od alkoholu.
Doświadczenie w branży stolarskiej, budowlanej i informatycznej.
CV na życzenie.


Zajrzyj w ogłoszenia : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
Zgłoś wpis
2 Posty
K F
(hunter1pl)
Wiking
Hej Onyx
Zacznij od kontaktu z agencjami pracy jak Adecco, ktore maja swoich przedstawicieli w Pl. Znam wiele osob tak zaczynajacych. Sposobem na agencje jest dobrze napisane CV (jezeli wiesz o co mi chodzi). Liczenie na rodakow w kwestji zalatwienia pracy moze sie zle dla Ciebie skonczyc. Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok