8
dni
do startu rozliczeń podatkowych w Norwegii!
Odzyskaj podatek
Pieniądze w 2 tygodnie!
zamknij

Dziecko w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
Arkadiusz Korman Kaziukow Bartoszewicz Agata Dymna Jacek Janowicz Joanna Kuchnicka Tomasz Czarnecki Kasia19881 Bejnarowicz jasiu92@vp.pl Magdalena Mezgier Kasia Grzybowska Łukasz Ch Janusz Kaleta (570 niezalogowanych)
1 Post
Janusz Kaleta
(JanuszKaleta)
Wiking
Witam mam pewien problem ponieważ pracuje w Norwegii chciałbym aby parę razy w roku przyjechała do mnie żona z moim synkiem ale obawiamy się Barnevernet po tych wszystkich historiach o odbieraniu dzieci za blachostki.Czy moim dzieckiem też mają prawo się interesować czy tylko dziecmi zloszonymi i mieszkającymi w Norwegii ??????? Proszę pomóżcie!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Yoyo80
(Yoyo80)
Wiking
Nie masz się czego obawiać barnevernet nie interesuje się dziećmi na wakacjach to raz a dwa nie zabiera Ci dziecka od tak...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
XXX moja sprawa
(kamilio)
Stały Bywalec
Przepraszam cie ale nie pozostaje mi nic jak napisac ci ze jestes glupi. Nie bierz tego do siebie nie chce cie obrazic ale naprawde uwazasz ze tu kradna dzieci ??? Zyje tu 200.000 polakow na legalu i sadzisz ze wszyscy trzesiemy tylkami przed barnevarne ?? Jesli przyjedzisz tu i bedziesz zyl jak w PL siedzial co weekend z flaszka i 30 browarami w ogrodzie + 30 kolegow to ktos zadzwoni ze masz problemy alkoholowe i zaczna grzebac. Trzymasz pozadek, nie bjesz dziecka, nie bijesz zony, nie chlasz, nie cpasz to nie masz sie czego obawiac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(Karlik)
Wiking
No tak. Mysle jednak ze 30 piw na 30 chlopa to trudno bedzie sie dopatrzec problemu alkoholowego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram